„Aston Villa“ išvykoje išrašė pralaimėjimą „Chelsea“ futbolininkams © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos susitikime „Aston Villa“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 18 minutę. Puikią techniką pademonstravęs „Villa“ ekipos puolėjas Ollie Watkinsas nuginklavo oponentų vartininką Kepą Arrizabalagą.

Likusioje pirmojo kėlinio dalyje „Chelsea“ susikūrė ne vieną progą išlyginti rezultatą, tačiau kamuolys vartų tinkle neatsirado.

56 minutę svečiai padvigubino savo persvarą. Puikiu tolimu šūviu pasižymėjo Johnas McGinnas.

Po šių rungtynių „Chelsea“ rikiuojasi vienuoliktoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Aston Villa“ užima devintą vietą.