Aštuntąją pridėto laiko minutę J. Terry įvartis nulėmė lygiąsias prieš "Everton", "Leicester" - lyderio pozicijoje (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vyksta 22-asis turas, kuriame šiandien sužaistos septynerios rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko "White Hart Lane" stadione, kur susigrūmė Londono "Tottenham" prieš "Sunderland". Mauricio Pochettino auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, tačiau atsitiesė ir sutriuškino varžovus rezultatu 4-1.

40-ąją minutę svečiai po Patricko van Aanholto įvarčio įgijo minimalų pranašumą, tačiau vos po dviejų minučių Christianas Eriksenas išlygino rezultatą ir komandos antrąjį kėlinį turėjo pradėti nuo pradžių.

Per kitas 45 minutes "Spurs" nekartojo klaidų ir sutriuškino varžovus. 59-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Moussa Dembele, o po 8 minučių pranašumą puikiu smūgiu padidino C. Eriksenas. Galutinis taškas buvo padėtas 79-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane'as.

Viena įdomiausių dvikovų įvyko "Stamford Bridge" stadione. Londono"Chelsea" po neįtikėtinos rungtynių baigties išplėšė įspūdingas lygiąsias prieš Liverpulio "Everton".

Pirmajame kėlinyje tiek futbolininkai, tiek žiūrovai "nuobodžiavo", tačiau antrajame kėlinyje pamatytas futbolas neturėjo nuvilti nei vieno. Po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė du nuliai, tačiau susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 3-3.

"Everton" antrąjį kėlinį pradėjo galingai - po Kevino Mirallaso ir Johno Terry įvarčio į savus vartus "irisai" 56-ąją minutę įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau tai buvo ne pabaiga ir "Chelsea" sugebėjo pademonstruoti charakterį.

64-ąją minutę Diego Costa pelnė pirmąjį įvartį, o vos po dviejų minučių Cescas Farbegasas jau pakėlė visą "Stamford Bridge" stadioną. Vis dėlto 90-ąją minutę "Chelsea" sulaukė skaudos smūgio, kai po keitimo į aikštę žengęs Ramiro Mori po kampinio išvedė svečius į priekį.

Atrodė, kad tai bus pabaiga, tačiau teisėjas pridėjo net septynias minutes. "Chelsea" sukaupė paskutines jėgas ir 8-ą pridėto laiko minutę J. Terry kulnu išplėšė lygiąsias, tiesa, iš nuošalės, tačiau šoninis teisėjas to nepastebėjo ir mačas baigėsi taikiai.

Kitose rungtynėse "Manchester City" nepasigailėjo "Crystal Palace", taip pat pergales šventė "Bournemouth", "Newcastle" bei "Southampton".

Paskutinės vakaro rungtynėse susigrūmė "Aston Villa" ir "Leicester City" futbolininkai. Claudio Ranieri auklėtiniai išleido pergalę iš savo rankų, tačiau bent laikinai įgijo vieno taško persvarą prieš Londono "Arsenal" ir pakilo į pirmąją vietą.

"Tottenham" 4 - 1 "Sunderland"
40' [0 - 1] P. van Aanholt
42' [1 - 1] C. Eriksen
59' [2 - 1] M. Dembele
67' [3 - 1] C. Eriksen
79' [4 - 1] H. Kane (11 m. baudinys)

"Chelsea" 3 - 3 "Everton"
50' [0 - 1] J. Terry (į savus vartus)
56' [0 - 2] K. Mirallas
64' [1 - 2] D. Costa
66' [2 - 2] C. Fabregas
90' [2 - 3] R. Mori
90+9' [3 - 3] J. Terry

"Man City" 4 - 0 "Crystal Palace"
22' [1 - 0] F. Delph
41' [2 - 0] S. Aguero
68' [3 - 0] S. Aguero
84' [4 - 0] D. Silva

"Bournemouth" 3 - 0 "Norwich"
10' [1 - 0] D. Gosling
54' [2 - 0] C. Daniels (11 m. baudinys)
75' [3 - 0] B. Afobe

"Newcastle" 2 - 1 "West Ham"
6' [1 - 0] A. Perez
15' [2 - 0] G. Wijnaldum
49' [2 - 1] N. Jelavič

"Southampton" 3 - 0 "West Brom"
5' [1 - 0] J. Ward-Prowse
35' [2 - 0] J. Ward-Prowse (11m. baudinys)
72' [3 - 0] D. Tadič

"Aston Villa" 1 - 1 "Leicester"
28' [0 - 1] S. Okazaki
75' [1 - 1] R. Gestede
33' R. Mahrez ("Leicester") nerealizavo 11 m. baudinio