„Atalanta“ išvykoje susitvarkė su „Empoli“ ekipa © AFP nuotr.

Sekmadienį vykusiame „Serie A“ mače „Atalanta“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė „Empoli“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 32 minutę. Laiku ir vietoje atsidūręs „Atalanta“ ekipos gynėjas Hansas Hateboeris pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Likus keletai minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos svečiai iššvaistė auksinę progą padvigubinti savo persvarą. Teunas Koopmeinersas nesugebėjo nuginkluoti oponentų vartininko nuo 11 metrų žymos ir rezultatas išliko 1:0.

Visgi, „Atalanta“ antrame kėlinyje padvigubino savo persvarą. 58 minutę Ademola Lookmanas suklaidino kelis oponentų gynėjus ir galingu smūgiu nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Po šių rungtynių „Atalanta“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo pirmoje vietoje esančio „Napoli“ skiria penki taškai.