"Atalanta" šoktelėjo į pirmą ketvertą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos lygoje buvo sužaisti du 20 turo susitikimai. „Atalanta“ išvykoje įveikė absoliutų lygos autsaiderį „Ascoli“, o „Palermo“ turėjo tenkintis lygiosiomis rungtynėse su „Reggina“.

„Ascoli“, žaidusi namuose, sukūrė varžovams daug problemų, tačiau „Atalanta“ rungtynių pabaigoje įmušė du įvarčius ir pavertė nieku visas šeimininkų pastangas iškovoti bent tašką.

Svečiai į priekį išsiveržė 51 minutę. Riccardo Zampagna gavo perdavimą iš komandos draugo Adriano ir smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį. Tačiau „Ascoli“ nepalūžo ir už dvidešimties minučių sugebėjo išlyginti rezultatą. Michele Paolucci pasinaudojo varžovo Adriano klaida ir nuginklavoi varžovų vartininką.

„Ascoli“ pradėjo varžovų vartų apgultį, tačiau šiam klubui nepasisekė – 84 minutę Fernando Tissone pakėlė kampinį prie šeimininkų vartų ir tas pats Adriano įmušė įvartį galva, taip kompensuodamas savo ankstesnę klaidą. „Atalanta“ varžovus galutinai pribaigė dar už dviejų minučių, kuomet rezultatyviausias šios ekipos žaidėjas šį sezoną Cristiano Doni sėkmingai užbaigė kontraataką.

Kitose rungtynėse čempionato išsišokėliai „Palermo“ svečiuose nesugebėjo įveikti „Reggina“ ekipos. Susitikimas baigėsi be įvarčių rezultatu 0-0.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00262“ 1 – 3 „%c00215“
51` [0 – 1] Riccardo Zampagna
73` [1 – 1] Michele Paolucci
84` [1 – 2] Adriano
86` [1 – 3] Cristiano Doni

„%c00081“ 0 – 0 „%c00200“