"Atlantas" ir "Ekranas" rezultatyviose rungtynėse išsiskyrė taikiai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Lietuvoje tęsiasi "SMScredit.lt A lygos" 8-asis turas, kuriame sužaistos dvejos rungtynės.

Klaipėdos "Atlantas" savo aikštėje grūmėsi su Panevėžio "Ekranu". Valdo Dambrausko treniruojamai ekipai pavyko iš uostamiesčio grįžti su vienu tašku.

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kuomet 7-ąją minutę pasižymėjo Edgaras Žarskis, tačiau vos už 3 minučių rezultatą išlygino Elivelto.

Ilgai laukti "Atlanto" atsako neprireikė ir 18-ąją minutę Luką Žukauską nuginklavo Tadas Eliošius, bet galiausiai antrajame kėlinyje Tomas Dapkus išplėšė panevėžiečiams lygiąsias.

"Atlantui" vis dar nepavyksta pavyti lyderių. Lietuvos vicečempionai kol kas su 13 taškų rikiuojasi trečioje vietoje, o tuo tarpu "Ekranas" tenkinasi šeštąja vieta.

Kitose rungtynėse Marijampolės "Sūduva" taip pat nepasigailėjo Alytaus "Dainavos" futbolininkų. Marijampoliečiai savo aikštėje varžovus sutriuškino rezultatu 5-0.

Klaipėdos "Atlantas" 2 - 2 Panevėžio "Ekranas"
7' [1 - 0] E.Žarskis
10' [1 - 1] Elivelto
18' [2 - 1] T.Eliošius
66' [2 - 2] T.Dapkus

Marijampolės "Sūduva" 5 - 0 Alytaus "Dainava"
13' [1 - 0] N.Čeplinskas (Į savus vartus)
41' [2 - 0] M.Ugge
54' [3 - 0] M.Andelkovič
59' [4 - 0] T.Radzinevičius (11m. baudinys)
78' [5 - 0] A.Brokas