"Atlantas" Suomijoje nepralaimėjo, tačiau į kitą etapą žengė HJK

Klaipėdos "Atlantas" šiandien Suomijoje bandė atsirevanšuoti Helsinkio HJK ekipai už pralaimėjimą namuose 0:2 ir prasimušti į kitą Europos lygos atrankos etapą.

Startinės sudėtys:

"Atlantas":  Adamonis; Beneta, Epifanov, Gašpuitis, Baravykas; Bartkus, Dmitriev, Verbickas; Rakauskas, Sylla, Maksimov

HJK: Dähne; Taiwo, Tatomirovic, Rexhepi, Jalasto; Malolo, Kolehmainen, Medo; Gadze, Morelos, Alho.

Rungtynių pradžioje "Atlantas" spaudė varžovus, o realiausią progą pasižymėti 27-ąją minutę turėjo Olegas Dmitrijevas, kurio smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

Visgi, pirmasis įvartis krito į "Atlanto" vartus - 29-ąją minutę už Mariaus Adamonio pražangą buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo patyręs Taye Taiwo, išvedęs HJK į priekį.

Tiesa, "Atlantas" nepasidavė ir jų pastangas išlyginti rezultatą vainikavo Mariaus Papšio įvartis 76-ąją minutę.

HJK 1 – 1 "Atlantas

30' [1 - 0] T. Taiwo
76' [1 - 1] M. Papšys