"Atlantas" triumfavo miesto derbyje, "Žalgiris" ir "Ekranas" šventė pergales (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Lietuvoje žaidžiamos trejos "SMScredit.lt A lygos" 11-ojo turo rungtynės.

Klaipėdos derbyje susigrūmė "Atlantas" prieš "Klaipėdos "Granitą". Šį kartą Lietuvos vicečempionams pavyko įrodyti pranašumą ir jie šventė pergalę rezultatu 2-0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Andrius Jokšas ir Rokas Krušnauskas. Įdomu tai, kad abu įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje.

Kitose rungtynėse Panevėžio "Ekranas" pažemino savo žiūrovų akivaizdoje Alytaus "Dainavą", kurią sutriuškino rezultatu 6-0.

Valdo Dambrausko vadovaujamoje ekipoje įvarčius pelnė Aleksandaras Susnjaras, Elivelto, Tomas Dapkus, Edvardas Tamulevičius ir du kartus pasižymėjo Lukas Kochanauskas.

Tuo tarpu Marijampolėje "Sūduva" bandė atsirevanšuoti Vilniaus "Žalgiriui", tačiau Mareko Zubo auklėtiniai be vargo rezultatu 0-3 nugalėjo šeimininkus.

Visi įvarčiai buvo pelnyti tuomet, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Tomas Snapkauskas. Vilniečių gretose pasižymėjo Linas Pilibaitis, Rytis Leliūgas ir Kristis Andreou.

Klaipėdos "Atlantas" 2 - 0 "Klaipėdos Granitas"
58' [1 - 0] A.Jokšas
61' [2 - 0] R.Krušnauskas

Panevėžio "Ekranas" 6 - 0 Alytaus "Dainava"
23' [1 - 0] A.Susnjar
50' [2 - 0] Elivelto
52' [3 - 0] T.Dapkus
65' [4 - 0] E.Tamulevičius
72' [5 - 0] L.Kochanauskas (11m. baudinys)
74' [6 - 0] L.Kochanauskas

27' T.Salamanavičius ("Ekranas") pašalintas iš aikštės
27' S.Šeštavickas ("Dainava") pašalintas iš aikštės

Marijampolės "Sūduva" 0 - 3 Vilniaus "Žalgiris"
30' [0 - 1] L.Pilibaitis
59' [0 - 2] R.Leliūga
81' [0 - 3] K.Andreou

12' T.Snapkauskas ("Sūduva") pašalintas iš aikštės