"Atlanto" rėmėjų gretas papildė amerikiečiai

„Tai – istorinis momentas. „Atlantas“ – pirmoji žaidybinės sporto šakos komanda, kuria remsime“, – pasidžiaugė „4Life Research“ viceprezidentas Europai Rafaelis Fernandezas, po to, kai pasirašė rėmimo sutartį tarp amerikiečių kompanijos ir Klaipėdos futbolo klubo.

Ketvirtadienį Lietuvos uostamiestyje rankas paspaudė ir sutartį metams sudarė „Atlanto“ generalinis direktorius Vacys Lekevičius ir kompanijos „4Life Research“ viceprezidentai Richardsas Prestonas bei R.Fernandezas.

Istoriniame susitikime „Atlantui“ dar atstovavo trenerių štabo nariai – vyriausiasis treneris Algimantas Briaunys, jo asistentai – Donatas Navikas ir Vladimiras Tunkinas, taip pat „4Life Research“ specialiųjų renginių Rytų Europoje koordinatorė Dinara Kakenova.

„4Life“ padeda įvairiems sportininkams visame pasaulyje. Viena iš labiausiai remiamų sporto šakų – amerikietiškasis futbolas. Žinome, jis nėra populiarus Lietuvoje, tačiau tikimės, kad kada nors jūsų šalyje pranoks krepšinį“, – vylėsi R.Prestonas.

Pirmą kartą Lietuvoje lankęsis viceprezidentas Europai ir Šiaurės Azijai R.Prestonas pasidžiaugė, kad vis daugiau atletų planetoje, ypač Europoje, vartoja „4Life“ produktus.

Paklaustas, kodėl „4Life“ pasirinko remti klaipėdiečius futbolininkus, R.Prestonas teigė: „Tai, ką daro „Atlantas“, atitinka mūsų kompanijos politiką. Viena iš rėmimo krypčių yra ir sportininkai“.

Anot amerikiečio, „4Life“ produkcija gaminama daugiau nei 30 metų. O kompaniją sudaro mokslininkai, specialistai ne vien Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet ir visame pasaulyje.

„Būtent tie produktai, kuriuos pasirinko „Atlantas“, reprezentuoja mus. Jie padeda sportininkams pasiekti geriausių rezultatų“ – pabrėžė svečias, neslėpęs pasididžiavimo kompanijos mokslininkų komanda, kuri kuria puikius produktus.

„Anksčiau užtekdavo vandens iš čiaupo atsigerti, dabar be maisto papildų – nė žingsnio, – šypsojosi V.Lekevičius. – Amerikiečiai iš pradžių „Atlantui“ per mėnesį skirs maisto papildų už 6 tūkst. eurų. Tai didelė suma. Klubas negalėtų skirti tiek lėšų maisto papildams.“

Anot sutarties pasiryšime dalyvavusių „Atlanto“ ir „4Life“ atstovų, pirmieji pokalbiai užsimezgė prieš metus, o konkrečiau sutarta – prieš du mėnesius.

„Bendrą kalbą radome greitai – sutarėme per 20 min., – juokavo R.Fernandezas. – Kol kas pasirašėme sutartį metams. Mums garbė atstovauti kompanijai Klaipėdoje“.

Ispanas pabrėžė, kad nekantriai laukia rungtynių su „Stumbru“, jog galėtų iš arti susipažinti su „Atlanto“ futbolininkais, treneriais, vadovais.

„Šiandien – neeilinė diena klubui. Malonu, kad tokia garsi kompanija prisidės prie mūsų rezultatų. Žinia, šiuolaikiniame sporto be papildų, be atstatomųjų priemonių neįmanoma ko nors pasiekti.

Tai didžiulė parama, ugdant jaunus futbolininkus, siekiant rezultatus. „4Life“ pagalba – labai svarbus žingsnis, o draugystė, tikiuosi, užsimegs ne vieneriems metams. Todėl „Atlantas“ kels sau aukščiausius uždavinius ir būsime įpareigoti kuo geriau žaisti. Sulaukus dar kitų rėmėjų, apie kuriuos paskelbta artimiausiu metu, šįmet gal ne, bet kitais metais Lietuvos čempionate kovosime dėl pirmosios vietos. Tai pažadu garsiai“, – negirdėtais planais nustebino V.Lekevičius.

R.Prestonas dėl didelių užmojų neprieštaravo generaliniam direktoriui: „Ir „4Life“ kompanija norėtų matyti gerus „Atlanto“ rezultatus. Mes žinome, kad naudojant mūsų produktus pagerėja žmonių savijauta, taip pat ir sportininkų rezultatai. Atletai, vartodami mūsų maisto papildus, tikisi aukštesnių rezultatų, ir mes, remdami juos, lauksime gerų žinių.“

atlantas.lt