"Atletico" iškovojo svarbią pergalę Malagoje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 29-ojo turo rungtynės.

Diego Simeone treniruojamas Madrido "Atletico" klubas išvykoje susigrūmė su "Malaga" vienuolike. "Rojiblancos" po atkaklios kovos rezultatu 2-0 pasiekė pergalę prieš andalūzus.

26-ąją minutę svečius iš sostinės į priekį išvedė Koke, o pergalę antrojo kėlinio viduryje užtvirtino tikslus gynėjo Filipe Luiso smūgis į varžovų vartus.

"Aletico" po pergalės bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją,o nuo lyderio "Real", kuris yra sužaidęs dvejomis rungtynėms mažiau, sumažino atsilikimą iki 7 taškų.

Kitose rungtynėse "Villarreal" namuose turėjo pripažinti "Eibar" pranašumą. "Submarinai" pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau "Eibar" antrajame kėlinyje sugebėjo pasiekti tris įvarčius ir išsivežti pergalę rezultatu 3-2.

Dar kitos dvikovos baigėsi sunkia Bilbao "Athletic" pergale prieš Pamplonos "Osasuna" bei "Real Sociedad" - "Leganes" lygiosiomis.

"Malaga" 0 - 2 "Atletico"
26' [0 - 1] Koke
74' [0 - 2] F. Luis

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10258053" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Real Sociedad" 1 - 1 "Leganes"
29' [0 - 1] A. Szymanowski
53' [1 - 1] Juanmi

"Osasuna" 1 - 2 "Athletic"
12' [0 - 1] A. Aduriz
44' [0 - 2] I. Williams
79' [1 - 1] S. Leon

"Villarreal" 2 - 3 "Eibar"
18' [1 - 0] R. Soriano
48' [1 - 1] P. Leon (11 m. baudinys)
54' [1 - 2] Kike
77' [1 - 3] T. Inui
89' [2 - 3] R. Soriano