„Atletico“ neįtikėtinai išplėšė pergalę mače su „Valencia“ © „Reuters“ nuotr.

Madrido „Atletico“ šeštadienį iškovojo neįtikėtiną pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.

Šalies čempionai namuose, turėdami dviejų įvarčių deficitą, sugebėjo atsitiesti ir rezultatu 3:2 palaužė „Valencia“ ekipą.

Pirmasis mačo įvartis krito 25-ąją minutę, kai pasižymėjo „Valencia“ saugas Yunusas Musahas.

Savo komandos pranašumą pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje padvigubino Hugo Duro.

„Atletico“ savo sugrįžimą pradėjo 64-ąją minutę, kai rezultatą sušvelnino Matheusas Cunha.

„Valencia“ pirmavo iki pat 91-osios minutė, kuomet rezultatą išlygino Angelis Correa.

Madrido klubas nesustojo ir vos po poros minučių pergalingą įvartį pelnė Mario Hermoso.