"Atletico" pergalė leido jiems iškovoti bilietą į Čempionų lygą © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienio vakarą buvo žaidžiamos ketverios paskutiniojo 38-tojo turo rungtynės.

Pergalę, kurios jiems reikėjo norint iškovoti kelialapį į kitų metų Čempionų lygos varžybas, iškovojo Madrido "Atletico" klubas. Jis namuose 3-0 įveikė "Almeria" ekipą.

Šeimininkai priekyje buvo jau 19 minutę, kai tiksliu bei stipriu smūgiu pasižymėjo ekipos puolėjas Sergio Aguero. Netrukus rezultatas tapo 2-0, kai 27 minutę po Maxi Rodriguezo perdavimo iš krašto pasižymėjo Raulis Garcia.

"Atletico" ir toliau nemažino tempą bei galėjo dar karta pasižymėti, visgi Diego Forlano smūgį atrėmė "Almeria" vartininkas.

Vos prasidėjus atrama kėliniui "Atletico" pelnė ir dar vieną įvartį - po komandos draugo perdavimo pasižymėjo D.Forlanas, kuriam tai buvo jau 32-asis įvartis čempionate.

77 minutę tas pats D.Forlanas galėjo pelnyti ir dar vieną įvartį, tačiau tame epizode patikimai sužaidė svečių vartininkas Diego Alvesas. Mačas baigėsi 3-0 ir šios pergalės užteko "Atletico", jog jie kitąmet rungtyniautų Čempionų lygoje. Tiesa, savo kovas klubas pradės ketvirtajame kvalifikacijos etape.

Tuo tarpu vietas Europos Lygos turnyre iškovojo "Villarreal" bei "Valencia" ekipai, kurie užėmė atitinkamai penktą bei šeštą vietą.

"Valencia" namuose dėka dviejų Davidos Vilal įvarčių įveikė "Athletic", o "Villarreal" svečiuose 3-2 palaužė "Mallorca" pasipriešinimą.

Ketvirtasis dienos mačas baigėsi lygiosiomis. Dvikovoje La Korunijoje, tarp vietos "Deportivo" bei "Barcelona" užfiksuotas rezultatas 1-1. Šeimininkų gretose pasižymėjo Bodipo, o svečiams įvartį mačo pabaigoje pelnė Samuelis Eto'o.

Madrido "Atletico" 3 - 0 "Almeria"
19' [1 - 0] Sergio Aguero
27' [2 - 0] Raul Garcia
49' [3 - 0] Diego Forlan

"Valencia" 2 - 0 Bilbao "Athletic"
7' [1 - 0] David Villa
90' [2 - 0] David Villa

78' iš aikštės pašalintas Mikel Balenziaga ("Athletic")

"Mallorca" 2 - 3 "Villarreal"
28' [0 - 1] Rubén Gracia Cani
35' [1 - 1] Aritz Aduriz
40' [1 - 2] Joseba Llorente
53' [1 - 3] Joseba Llorente
89' [2 - 3] Pierre Webo

39' Giuseppe Rossi ("Villarreal") nerealizavo 11 metrų baudinio

La Korunijos "Deportivo" 1 - 1 "Barcelona"
31' [1 - 0] Rodolfo Bodipo Diaz
89' [1 - 1] Samuel Eto'o