"Auxerre" - Prancūzijos lygos taurės pusfinalyje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį sužaistose Prancūzijos lygos taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse pergalę šventė bei bilietą į kitą etapą iškovojo "Auxerre" futbolininkai. Jeano Fernandezo auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje po dviejų realizuotų 11 metrų baudinį palaužė "Saint-Etienne" vienuolikę. Likę trys ketvirtfinalio susitikimai vyks trečiadienį. "Auxerre" 2 - 0 "Saint-Etienne"
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...