Azijos čempionato pusfinalis - be čempionų japonų (VIDEO)

Šiandien Australijoje buvo sužaistos paskutinės dvejos Azijos čempionato ketvirtfinalio rungtynės.

Bene daugiausiai dėmesio sulaukė rungtynės tarp Jungtinių Arabų Emyratų ir Japonijos rinktinių. Po 11 metrų baudinių serijos į pusfinalį kiek netikėtai žengė JAE.

Pirmieji į priekį įsiveržė JAE futbolininkai, kai 7-ąją minutę pasižymėjo A.Al Hajeri. Vis dėlto, japonai nepasidavė ir 81-ąją minutę išlygino rezultatą, kuris reiškė pratęsimą.

Per jį įvarčių nebuvo pelnyta ir komandos stojo mušti 11 metrų baudinius. Jų serijoje geriau sekėsi JAE futbolininkams, kurie po baudinių serijos 4-5 iš turnyro eliminavo titulią gynusius japonus.

Kitose rungtynėse Irakas taip pat po 11 metrų baudinių serijos įveikė Iraną ir žengė į pusfinalį, kuriame pirmadienį susitiks su Pietų Korėjos komanda.

Tuo tarpu Jungtinių Arabų Emyratų rinktinė pusfinalyje susigrums su turnyro šeimininkais australais.