A.Žulpa: didelio jaudulio prieš "Dinamo" nėra (VIDEO)

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ futbolininkai džiaugiasi gera atmosfera komandoje ir su nekantrumu laukia rungtynių su „Dinamo“.

„Įspūdžiai geri. Stadionas geras, jaučiasi jaukumas, - po treniruotės Zagrebo „Maksimir“ stadione kalbėjo vilniečių saugas Artūras Žulpa. - Žaidžiame svečiuose, bet labai didelio spaudimo nejaučiame. Aišku, priklauso nuo to, kiek žiūrovų ateis, bet didelio jaudulio nėra.“

Kitas sostinės ekipos saugas - Paulius Janušauskas - taip pat nusiteikęs ryžtingai.

„Stadionas čia aukšto lygio, aikštė - puiki. Tokioje treniravomės Lenkijoje. Jaudulys visada būna, ypač Čempionų lygoje. Bet mes rungtynėms būsime pasirengę ir kovosime“, - sakė futbolininkas.

A. Žulpa pažymėjo, kad Vilniaus komandoje vyrauja labai gera nuotaika.

„Nuotaikos - kovingos. Atmosfera komandoje taip pat gera. Matėsi per treniruotę, kad visi užsivedę, noro - daug. Kojos - lengvos, visi stengiasi, bėga, akys dega“, - džiaugėsi saugas.

A. Žulpa teigė, kad lygiosios su „Dinamo“ Zagrebe būtų geras rezultatas, o P. Janušauskas pakartojo „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Mareko Zubo dar Lietuvoje ištartą frazę.

„Kad kova dėl kelialapio į kitą etapą Vilniuje vyktų iki paskutinio švilpuko“, - sakė žalgirietis.

„Dinamo“ ir „Žalgirio“ rungtynės antradienį Zagrebe prasidės 21.45 val. Lietuvos laiku. Atsakomasis mačas bus žaidžiamas Vilniuje liepos 22-ąją (21 val.).

zalgiris-vilnius.lt