B. Atajičius: esu alkanas įvarčių (+ V. Dambrausko komentaras)

Pirmosios oficialios rungtynės Vilniaus „Žalgrio“ puolėjui Bahrudinui Atajičiui buvo dosnios: nors ir nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio, tačiau antrajame kėlinyje pelnyti du įvarčiai tiesiog persmeigė pavargusius „Trakus“. „Aš visada išalkęs įvarčių“, - po rungtynių sakė žalgirietis.

Dar praėjusiame sezone Darvydo Šerno užminta dviejų įvarčių taisyklė, atrodo, gali būti tęsiame ir šiemet. B. Atajičiaus trečiadienio rungtynėse su „Trakais“ buvo visur pilna. Puolėjas nepailsdamas ieškojo vis naujų kelių link varžovų vartų, o net ir po nesėkmės pirmajame kėlinyje, antrojoje žaidimo dalyje varžovus baudė už jų aplaidumą gynyboje.

„Kadangi esu puolėjas, esu visada išalkęs įvarčių. Visi geriausi pasaulio puolėjai nori įmušti vis daugiau ir daugiau, o mano situacija - ne kitokia. Tačiau šios rungtynės nebuvo ir sėkmingos, nes turėjau progų pasiekti bent trims, keturiems, o gal net ir penkiems įvarčiams. Teks juos pasaugoti kitoms rungtynėms“, - juokavo žalgirietis.

Dvi didelės įtampos rungtynės per vos kelias dienas. Sekmadienį sužaidę dviejų valandų trilerį su pratęsimu LFF Supertaurės finale, trečiadienį žalgiriečiai jau rungtyniavo „SMScredit.lt A lygoje“. Puolėjas teigia, kad po tokio jėgų išbandymo jaučiasi tiesiog pavargęs.

„Sekmadienį žaidėme sunkias rungtynes, todėl šios 90 minučių buvo dar sunkesnės. Tačiau tai yra puikus jausmas laimėti, ypač kai pirmajame kėlinyje rezultatas buvo 0:0 ir dar nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio. Vėliau pelnyti du įvarčiai labai padėjo.

Mes buvome visa neblogai pasiruošę šioms rungtynėms fiziškai. Varžovai atrodė labiau pavargę už mus. Aišku, mūsų fizinis pasirengimas dar nėra pasiekęs piko, tačiau jis su kiekvienomis rungtynėmis turėtų vis gerėti. Tereikia daugiau laiko“, - sakė B. Atajičius.

Puolėjui pritarė ir vyriausiasis komandos treneris Valdas Dambrauskas, sakydamas, kad nuovargis neleido komandoms pademonstruoti tikrų savo galimybių.

„Manau, kad žiūrovai nepamatė geriausio futbolo, kokį galime žaisti tiek mes, tiek „Trakai“. Dviejų parų jėgų atstatymui tikrai neužteko. Manau, kad mums pergalę iškovoti padėjo tiek ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis, tiek žaidėjų meistriškumas. Tačiau maksimalaus intensyvumo šiose rungtynėse nebuvo.

Mes turėjome šviežesnių žaidėjų, o ir pats žaidimas buvo geresnis, negu sekmadienį. Puolime rungtyniavome labiau kompaktiškai, buvome arčiau vieni kitų. Tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose susikūrėme pakankamai daug progų. Galbūt šiek tiek iš vėžių išmušė nerealizuotas 11 metrų baudinys, tačiau labai džiugu dėl žaidėjo, kuris net ir neįmušęs jo sugebėjo atsitiesti ir vėliau pelnyti du įvarčius“, - sėkmingu puolėjo žaidimu džiaugėsi strategas.

Sezono starte net du kartus įveikti „Trakai“, kurie prieš sezoną neslėpė savo ambicijų šiemet pretenduoti į aukštesnę nei pernai antrąją vietą. Tačiau net ir po šių pergalių treneris teigia, kad komandoje vyrauja darbinė nuotaika.

„Žinoma, džiaugiamės pergale, tačiau pirmosios rungtynės dar nieko nereiškia. Liko dar 32 sezono dvikovos, todėl mums reikės dar labai daug dirbti. Mūsų žaidime matau nemažai broko ir klaidų, tačiau džiugu, kad sezoną pradedame iškovotais trimis taškais. Ir toliau dirbsime, kad mūsų žaidimas vis gerėtų“, - sakė V. Dambrauskas.