B. Fernandesas baudos smūgiu eliminavo „Liverpool“ iš FA taurės © AFP nuotr.

Sekmadienį sužaistos įdomiausios FA taurės ketvirtojo etapo rungtynės.

„Manchester United“ namuose po dramatiškos kovos rezultatu 3:2 palaužė „Liverpool“ ir žengė į kitą turnyro etapą.

Mačas sėkmingiau prasidėjo svečiams, kurie pirmavo po 18-ąją minutę Mohamedo Salah pelnyto įvarčio.

„Raudonieji velniai“ rezultatą išlygino 26-ąją minutę, kai puikaus perdavimo iš Marcuso Rashforod sulaukęs Masonas Greenwoodas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antrasis kėlinys kur kas sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie 48-ąją minutę išsiveržė į priekį po M. Rashfordo įvarčio.

Tiesa, „Liverpool“ rezultatą išlygino jau po 10 minučių, kai antrąjį savo bei komandos įvartį pelnė M. Salah.

Lemiamą žodį šiose rungtynėse 78-ąją minutę tarė tik po keitimo aikštėje pasirodęs Bruno Fernandesas, kuris nepriekaištingai realizavo baudos smūgį ir išvedė „Man Utd“ į kitą FA taurės etapą.

„Chelsea“ 3:1 „Luton“

„Brentford“ 1:3 „Leicester“

„Fulham“ 0:3 „Burnley“

„Everton“ 3:0 „Sheffield Wed“