B. Ivanovičius pratęsė sutartį su "Chelsea"

„Chelsea“ šiandien patvirtino, jog gynėjas Branislavas Ivanovičius pratęsė kontraktą su ekipa dar vieniems metams.

Serbijos rinktinės narys, kurio praėjusi sutartis turėjo baigtis šią vasarą, šį sezoną nedemonstruoja geriausio savo žaidimo, o buvęs treneris Jose Mourinho ne kartą jį kritikavo dėl prastos formos.

Nepaisant to, komanda nusprendė pratęsti 31-erių metų žaidėjo sutartį su klubu iki 2017 metų vasaros.

„Aš esu labai laimingas galėdamas likti „Chelsea“ klube dar vieneriems metams. Po aštuonių metų klube, jis tapo mano namais ir nėra jokio kito klubo, kuriame mieliau rungtyniaučiau. Aš su komanda pasiekiau daug pergalių ir tikiuosi, jog padėsiu komandai pasiekti jų dar daugiau per ateinančius mėnesius ir kitą sezoną.“, - komandos svetainei kalbėjo Ivanovičius.

Nuo 2008 metų, kai prisijungė prie ekipos iš Maskvos „Lokomativ“, Ivanovičius su klubu laimėjo Čempionų lygą, dukart triumfavo „Premier“ lygoje, iškovojo tris FA taurės titulus bei po kartą laimėjo Europos lygos ir Lygos taurės varžybas.

Iš viso klube jis jau yra sužaidęs 341 rungtynes bei pelnė 32 įvarčius.