B. Saka: „Parodėme, kad esame geresni net rungtyniaudami mažumoje“ © Zuma Press nuotr.

Londono „Arsenal“ ketvirtadienį nesėkme pradėjo UEFA Europos lygos pusfinalį, kai išvykoje rezultatu 1:2 nusileido „Villarreal“ ekipai.

Po mačo „kanonierių“ krašto puolėjas Bukayo Saka teigė, kad jo komanda, būdama mažumoje, antrajame kėlinyje atrodė geriau už varžovus.

„Antrasis kėlinys buvo labai pozityvus. Deja, bet rungtynes pradėjome ne taip, kaip reikėtų žaidžiant pusfinalyje. Buvome labai pasyvūs ir pralaimėjome visas dvikovas.

Esu patenkintas antruoju kėliniu, kuris suteikia vilčių prieš atsakomąsias rungtynes. Parodėme, kad esame geresni net rungtyniaudami mažumoje.

Viskas mūsų pačių rankose. Kai žaidžiame savąjį žaidimą, galime nugalėti bet ką“, – bendraudamas su „BT Sport“ kalbėjo B. Saka.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • Tapetuotojas
    Mauras71

Kol subines nepradeda degti,tol nezaidzia

Būtent, čia jau labai ilgai taip, nemoka jie dominuot nuo pradžių, reik prasileist kad pradėtų zaist

• +3
  • Mauras71

• +1
  • GedBuz

Geresni zais finale, pamatysime netrukus kas geresni.

• +11
  • K
    Tolisso

Už ką geresni, mažuli? Jei ką, tai rezultatas rodo priešingai.

Jei žiūrim tik į rezultatą o ne į žaidimą tai jis teisus nes kalbėjo apie antrą kėlinį