B. Silva ateityje norėtų sugrįžti į "Benficą"

"Benfica" klubo akademijoje užaugęs krašto puolėjas Bernardo Silva pagrindinėje komandos sudėtyje spėjo sužaisti vos trejas rungtynes, o vėliau persikėlė į "Monaco".

Šiuo metu "Manchester City" gretose sėkmingai rungtyniaujantis 25-erių portugalas atskleidė, kad karjerai artėjant prie pabaigos norėtų sugrįžti į savo pirmąjį klubą.

"Galiu pasakyti, kad tikrai negalvoju apie sugrįžimą į Portugaliją artimiausiu metu, kadangi dabar esu nuostabiame klube.

Mėgaujuosi savo karjera ir į gimtinę nenoriu sugrįžti per anksti, tačiau taip pat nenoriu per ilgai laukti, kol būsiu tam per senas. Norėčiau sugrįžti dar būdamas geros fizinės kondicijos.

Galiu paaiškinti, kodėl noriu sugrįžti į "Benficą". Esu šios komandos fanas ir su tėčiu lankydavomės kiekvienose rungtynėse, todėl visuomet svajojau žaisti tame klube.

Aš užaugau "Benfica" akademijoje, žaidžiau antroje komandoje, tačiau treneris netikėjo, kad esu pajėgus patekti į pagrindinę ekipą.

Buvau labai nusivylęs, kai turėjau išvykti į "Monaco". Mano širdyje yra likusi tuštuma, nes taip ir nesugebėjau prasimušti į pagrindinę "Benfica" ekipos sudėtį. Privalau užpildyti šią tuštumą.

Akivaizdu, kad tai nutiks ne dabar, tačiau jei "Benfica" ateityje manęs norės, tuomet norėsiu sugrįžti į šią komandą", - bendraudamas su "Bleacher Report" kalbėjo B. Silva.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos