Baigėsi paskutinysis Čempionų lygos kvalifikacinis etapas © Eurofootball.lt
Trečiadienį bei ketvirtadienį Europos stadionuose buvo žaidžiami atsakomieji UEFA Čempionų lygos trečiojo kvalifikacinio etapo mačai. Po jų paaiškėjo komandos, kurios pateko į pagrindinį turnyro etapą.

Lietuvos čempionai "FBK Kaunas" namuose 0-2 nusileido "Aalborg" ir pasitraukė iš tolimesnės kovos. Lietuvos ekipa mačą baigė devyniese, nes iš aikštelės buvo pašalinti Minaudas Grigalevičius ir Linas Pilibaitis.

Bene didžiausią staigmeną pateikė Baltarusijos Borisov "BATE" ekipa, kuri namuose mačą su Sofijos "Levski" baigė taikiai 1-1 ir dėka svečiuose pasiektos pergalės 1-0 pateko į pagrindinį turnyro etapą.

"Juventus" ekipa pirmąjį mačą namuose laimėjo triuškinamai 4-0, tad antrose rungtynėse galėjo ir atsipalaiduoti. Jau 13 minutę "Artmedia" žaidėjas Branislavas Fodrekas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau po 12 minučių atsakomąjį įvartį pelnė naujasis "Juventus" puolėjas Amauri.

Ispanijos grandas "Barcelona" pirmąjį mačą namuose prieš Lenkijos Krokuvos "Wisla" taip pat laimėjo užtikrintai 4-0. Tačiau atsakomasis mačas išvykoje jiems susiklostė nekaip, mat "Barca" neišnaudojo daugybės progų, bei padarė kelias klaidas gynyboje, dėl kurių 52 minutę jie ir praleido vienintelį mačo įvartį.

Atėnuose vietos "Panathinaikos" klubas tik pačioje rungtynių pabaigoje pelnė vienintelį mačo įvartį ir nors iškovojo tik minimalią pergalę, tačiau dėka išvykoje pasiektos pergalės 2-1 prieš Prahos "Sparta", keliauja į turnyro pagrindinį etapą.

Madrido "Atletico" namuose net 4-0 sutriuškino Gelzenkircheno "Schalke" ir to jiems pakako, kad keliautų į kitą etapą, nepaisant to, jog mače Vokietijoje jie nusileido varžovams 1-0.

Savo varžovus taip pat įveikė ir Londono "Arsenal", "Marseille", Stambulo "Fenerbahce", "Liverpool" klubai.

Visi rezultatai:
(paryškintos komandos pateko į Čempionų Lygos grupių etapą)

"Panathinaikos" 1-0 "Sparta"
(Pirmosios rungtynės 2-1)
90` [1-0] Souza

"Wisla" 1-0 "Barcelona"
(Pirmosios rungtynės 0-4)
52` [1-0] Guedes De Lima Cleber

"Artmedia" 1-1 "Juventus"
13` [1-0] Branislav Fodrek
25` [1-1] Amauri

"FBK Kaunas" 0-2 "Aalborg"
(Pirmosios rungtynės 0-2)
72` [0-1] Kasper Risgard
89` [0-2] Kasper Risgard

30` iš aikštės pašalintas Mindaugas Grigalevičius ("FBK Kaunas")
67` iš aikštės pašalintas Linas Pilibaitis ("FBK Kaunas")

"BATE" 1-1 Sofijos "Levski"
(Pirmosios rungtynės 1-0)
14` [1-0] Sergey Sosnovski
39` [1-1] Vladimir Gadzhev
43` iš aikštės pašalintas Gennadi Bliznyuk ("Bate")

Kijevo "Dynamo" 4-1 Maskvos "Spartak"
(Pirmosios rungtynės 4-1)
4` [1-0] Alexandr Aliyev
23`[2-0] Ismael Bangoura
47`[2-1] Artem Dzuba
48`[3-1] Artem Milevsky
76`[4-1] Artem Milevsky

Bukarešto "Steaua" 1-0 Stambulo "Galatasaray"
(Pirmosios rungtynės 2-2)
57`[1-0] Banel Nicolita

Stambulo "Fenerbahce" 2-1 Belgrado "Partizan"
28`[1-0] Semih Senturk
58`[2-0] Alex
76`[2-1] Zoran Tosic

"Basel" 2-1 "Guimaraes"
(Pirmosios rungtynės 0-0)
11`[1-0] Valentin Stocker
14`[1-1] Joao Paulo Fajardo
54`[2-1] Eren Derdiyok

Madrido "Atletico" 4-0 Gelzenkircheno "Schalke"
(Pirmosios rungtynės 0-1)
19' [1-0] Sergio Aguero
51' [2-0] Diego Forlan
82' [3-0] Luis Garcia
87' [4-0] Maxi Rodriguez iš 11 m. baudinio

85' iš aikštės pašalintas C.Pander ("Schalke")

"Marseille" 2-1 "Brann"
66' [1-0] M.Niang
74' [1-1] Sigurdsson
90' [2-1] M.Niang

Londono "Arsenal" 4-0 "Twente"
(Pirmosios rungtynės 2-0)
27' [1-0] S.Nasri
52' [2-0] W.Gallas
66' [3-0] T.Walcott
89' [4-0] N.Bendtner

Pirėjo "Olympiacos" 1-0 "Anorthosis"
(Pirmosios rungtynės 0-3)
53' [1-0] F.Belluschi

Prahos "Slavia" 0-0 "Fiorentina"

Zagrebo "Dinamo" 1-3 Donecko "Shakhtar"
42' [0-1] L.Adriano
58' [1-1] B.Balaban
59' [1-2] Brandao
70' [1-3] B.d.S.Willian

"Liverpool" 1-0 Liežo "Standard" po pratęsimo
118 [1-0] D.Kuyt

Burtai, kurie suskirstys visas 32 ekipas į 8 grupes, bus traukiami Ketvirtadienį, 19.00 valandą Lietuvos laiku.