Baltijos jaunimo lygos pusfinaliuose varžysis Latvijos ir Lietuvos atstovai © JumpStory nuotr.

Sužaidus turnyro ketvirtfinalius, paaiškėjo pajėgiausių turnyro dalyvių ketvertas – Rygos FS „Metta“, JDFS „Alberts“, Vilniaus Baltijos FA ir Klaipėdos FM.

Balandžio 30 dieną Taline ir Kaune surentos paskutinės ketvirtfinalio etapo rungtynės. Baltijos FA komanda pirmoje akistatoje 4:1 pranojo FC „Flora“, tad Talino „Sportland“ areną važiavo su trijų įvarčių persvara.

FC „Flora“ namuose 2:1 nugalėjo vilniečius ir tai tapo pirmuoju Baltijos FA pralaimėjimu šiame turnyre. Estijos atstovai pelnė du įvarčius pirmajame kėlinyje ir buvo atgaivinę mačo intrigą. 67 minutę teisėjo skirtą baudinį realizavo Lukas Klišys ir vėliau rezultatas nepakito.

„NFA BE1“ ir Klaipėdos FM komandų akistata LFF Kauno treniruočių centre susiklostė kiek skirtingai, nei pirmasis jų susitikimas. Jeigu pirmosios rungtynės virto penkių įvarčių fejerija ir klaipėdiečių pergale 3:2, tai žiūrovai Kaune išvydo tik vieną įvartį, kurį pelnė svečiai. Povilo Šalčiaus 19 minutę įmuštas įvartis suteikė Klaipėdos FM pergalę 1:0 ir paskutinį kelialapį į turnyro pusfinalį.

Rungtynių fotoalbumas (E. Kniežausko nuotr.)

Turnyro pusfinaliai bus žaidžiami gegužės mėnesį. FS „Metta“ rungsis prieš Klaipėdos FM, o Baltijos FA rungsis prieš JDFS „Alberts“ bendraamžius.

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos direktorius Algirdas Kvalkauskas džiaugėsi, jog tarp keturių pajėgiausių ekipų išvysime dvi Lietuvos ekipas.

„Noriu pasidžiaugti, jog lietuvių komandos demonstruoja puikų žaidimą ir artėja prie Baltijos jaunimo lygos finalo. Noriu padėkoti jaunimo akademijoms už įdedamą sunkų darbą, nes šių metų varžybų tvarkaraštis organizacijoms, kurios dalyvauja lygoje, iš tiesų yra labai intensyvus ir reikalaujantis daug energijos bei papildomo darbo. Tikiuosi, kad abi lietuvių komandos žais finale ir taurė atkeliaus į Lietuvą“, – teigė Algirdas Kvalkauskas.