„Banga“ iškovojo pirmąją pergalę namuose © Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Šiandien Lietuvos A lygos futbolo čempionate FK „Panevėžys“ išvykoje susigrūmė su Gargždų „Banga“. Panevėžiečiai 0:2 (0:2) pripažino varžovų pranašumą.

Abiejų komandų futbolininkai susitikimą pradėjo gana atsargiai. Nors pačioje mačo pradžioje kamuolį kiek ilgiau kontroliavo panevėžiečiai, pavojingų momentų prie šeimininkų vartų svečiams sukurti nepavyko.

19-ąją susitikimo minutę krito pirmasis įvartis šiame mače. „Bangos“ futbolininkai surengė ataką, kurios metu svečių baudos aikštelėje be priežiūros paliktas patyręs Robertas Vėževičius tiksliu smūgiu nuginklavo „Panevėžio“ vartininką Rafaelį Broetto.

Po 8 minučių panevėžiečiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą. Pavojus prie gargždiškių vartų kilo pakėlus kampinį, bet tame epizode patikimai sužaidė „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas.

Prieš pat pertrauką į svečių vartus krito antrasis įvartis. Šeimininkų futbolininkas Karolis Urbaitis 44-ąją rungtynių minutę iš baudos aikštelės stipriu tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Panevėžio“ vartus. Poilsio komandos išėjo „Bangai“ pirmaujant rezultatu 2:0.

„Panevėžio“ komandos vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas nuo antrojo kėlinio pradžios į aikštelę išleido Edenilsoną Bergonsį, o šiame kėlinyje sužaidus vos dešimt minučių – ir Bruno Fandinho.

Nepaisant to, iškart po pertraukos šeimininkai turėjo dar vieną gerą progą pasižymėti, bet puikią reakciją pademonstravo svečių vartininkas R. Broetto.

Atsilikinėdami 0:2 panevėžiečiai bandė žaisti aktyviau, bet baigiamosiose atakų stadijose jiems pritrūkdavo tikslumo. „Panevėžio“ futbolininkai gausiomis pajėgomis stengėsi atakuoti šeimininkų vartus, o „Bangos“ futbolininkai rengė kontratakas.

70-ąją mačo minutę visiškai vienas prieš R. Broetto iššoko Renato Matosas, bet „Bangos“ žaidėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia svečių ekipos vartų virpsto.

Jau po minutės „Panevėžio“ kapitonas Paulius Janušauskas tolimu baudos smūgiu sudrebino šeimininkų vartų skersinį. Dar po 3 minučių P. Janušausko į viršutinį vartų kampą smūgiuotą kamuolį pirštų galais atmušė gargždiškis I. Driomovas.

Susitikimas baigėsi Gargždų „Bangos“ pergale rezultatu 2:0.