„Banga“ išvykoje palaužė „Džiugą“ © alyga.lt nuotr.

Gargžų „Banga“ tęsia sėkmingą sezono pradžią.

Išvykoje „Banga“ 1:0 palaužė Telšių „Džiugo“ futbolininkus.

51-ąją minutę krito vienintelis rungtynių įvartis. Jį mušė Gargdžų ekipos puolėjas Ignas Venckus.

„Banga“ toliau išlaiko pozicijas pirmajame TOPLYGOS ketverte.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • Patriotas (IP: 5f0454732)

    Bus.vėl,įdomu pamatyti,kai už trijų dienų,LFF taurės rungtynėse,susitiks tos pačios komandos

    • 3
  • Patriotas (IP: 5f0454732)

    Bus.vėl,įdomu pamatyti,kai už trijų dienų,LFF taurės rungtynėse,susitiks tos pačios komandos

    • 3
  • Patriotas (IP: 5f0454732)

    Bus.vėl,įdomu pamatyti,kai už trijų dienų,LFF taurės rungtynėse,susitiks tos pačios komandos

    • 3