„Banga“ kaukštelėjo „Hegelmann“ © alyga.lt nuotr.

TOPLYGOS 1-ajame ture pasikartojo praėjusių metų įžangoje įvykęs scenarijus.

Gargždų „Banga“ Marijampolėje vykusioje akistatoje 2:0 palaužė Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

Gargždiškiai savo pranašumą įrodė antrame kėlinyje. 60-ąją minutę baudinį realizavo Aaronas Olugbogi, po 13 minučių rezultatą padvigubino Ignas Venckus.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...