„Banga“ laimėjo 3 taškus Dzūkijoje © alyga.lt nuotr.

Reikšmingu laimėjimu „Optibet A lygoje“ džiaugėsi laipteliu aukščiau turnyro lentelėje pakilusi Gargždų „Banga“.

21-ojo turo dvikovoje svečiuose gargždiškiai 1:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje pavojingų epizodų sukurta nebuvo. Svečiai kėlė nemažai kampinių, sykį po Airido Mickevičiaus neužtikrinto žaidimo kamuolį į vartus bandė nukreipti Robertas Vėževičius.

Po pertraukos aštrių atakų skaičiumi abi ekipos taip pat neišsiskyrė. Mantas Bertašius atmušė kamuolį, kai Denysas Taraduda smūgiavo galva, gargždiškiai atliko vieną kitą bandymą iš toli.

Būtent komandos debiutantas Ze Eduardo iššovė iš tolimos distancijos ir A. Mickevičius buvo priverstas apsiginti. Iš karto po šios situacijos buvo pakeltas kampinis – trečią pridėto laiko minutę Ričardas Šveikauskas taikliai mušė galva.

Šis taiklus smūgis leido „Bangai“ su 22 taškais pakilti į 6-ąją vietą, tiek taškų turintys dainaviečiai įsitaisę laipteliu žemiau.