“Bangos” sudėtyje lieka D.Lukošius

“Bangos” marškinėlius ir toliau vilkės Deividas Lukošius.

1991 metais gimęs saugas Gargžduose rungtyniavo 2017 ir 2019 metais, o 2018 metais A lygoje atstovavo Klaipėdos “Atlantui”.

Per du sezonus “Bangoje” D.Lukošius sužaidė 62 rungtynes (4508 minutes) ir pelnė 14 įvarčių (11 I lygoje ir 3 Taurės turnyre).

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...