Ispanijos superklubas "%c00006" derasi su Vokietijos futbolo grandu Miuncheno "%c00001" dėl Michaelio Ballacko (%p00027).

Teigiama, kad Ballackas norėtų likti "Bayern" tol, kol jį palaikys klubo vadovybė bei sirgaliai, tačiau per savo agentą, Michaelį Beckerį, jis "Barcai" teigė, kad sutiktų pereiti pas juos, jei taip neatsitiktų.

"Man patinka čia žaisti ir esu visiškai patenkintas, tačiau man sakė, kad klubo vadovybė yra manimi nepatenkinta," - teigė Ballackas.

Tuo tarpu "Bayern" prezidentas Franzas Beckenbaueris teigia nenorįs, kad Ballackas, į Miuncheno klubą atėjęs iš Leverkuzeno "Bayer", paliktų klubą.

"Mes kalbame apie žaidėją, kuris turi kontraktą su klubu iki 2006 metų, - teigė "Bayern" prezidentas. - Jis galėtų išvykti, jei mes pasiektumėme abipusį susitarimą, tačiau aš, kaip "Bayern" prezidentas, nenoriu, kad jis išvyktų".

Kalbos apie galimą Ballacko išvykimą paaštrėjo po to, kai "Bayern" buvo pradėti sieti su kitais tos pačios pozicijos kaip ir Ballackas žaidėjais - "Liverpool" žaidžiančiu Dietmaru Hamannu (%p02013) ir "Porto" žvaigžde Deco (%p02519).
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos