"Barca" ir "Arsenal" barstė taškus, "Bayern" ir "Chelsea" surengė įvarčių šou (VIDEO)

Vėlyvą trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmos E-H grupių rungtynės.

Turnyro čempionui "Barcelona" klubui pergalingai pradėti sezono Europoje pavyko. Luiso Enrique vadovaujama komanda išvykoje su "Roma" pasidalino po tašką.

Luisas Suarezas svečius iš Katalonijos išvedė į priekį 21-ąją minutę, tačiau po dešimt minučių "Roma" išlygino rezulatatą. Per likusį laiką komandoms pasižymėti nepavyko ir buvo užfiksuotos lygiosios, 1-1.

Kitose rungtynėse taip pat pergalės skonio nepavyko pajausti Londono "Arsenal" ekipai, kuri Kroatijoje rezultatu 1-2 nusileido Zagrebo "Dinamo" vienuolikei.

Triuškinančią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė Londono "Chelsea" futbolininkai. Jose Mourinho treniruojama ekipa Tel Avivo "Maccabi" klubą sutriuškino rezultatu 4-0. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Willianas, Oscaras, Diego Costa bei Cescas Fabregasas.

Miuncheno "Bayern" antrajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Pirėjo "Olympiakos" ir šeimininkus sutriuškino rezultatu 0-3. Thomas Mulleris pelnė du įvarčius, o vieną pridėjo Mario Gotze.

Taip pat pergales pasiekė Lėverkuzeno "Bayer" ir Sankt Peterburgo "Zenit", o "Gent" - "Lyon" bei Kijevo "Dynamo" - "Porto" susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Visi rezultatai:

"Roma" 1 - 1 "Barcelona"

21' [0 - 1] L.Suarez

31' [1 - 1] A.Florenzi

"Bayer Leverkusen" 4 - 1 BATE

4' [1 - 0] A.Mehmedi

13' [1 - 1] N.Milunovič

47' [2 - 1] H.Calhanoglu

59' [3 - 1] J.Hernandez

76' [4 - 1] H.Calhanoglu (11m. baudinys)

"Chelsea" 4 - 0 "Maccabi"

15' [1 - 0] Willian

45' [2 - 0] Oscar (11m. baudinys)

58' [3 - 0] D.Costa

78' [4 - 0] C.Fabregas

6' E.Hazard ("Chelsea") nerealizavo 11m. baudinio

"Zagreb" 2 - 1 "Arsenal"

24' [1 - 0] J.Pivarič

58' [2 - 0] J.Fernandes

79' [2 - 1] T.Walcott

40' O.Giroud ("Arsenal") pašalintas iš aikštės

"Dynamo Kiev" 2 - 2 "Porto"

20' [1 - 0] O.Gusev

23' [1 - 1] V.Aboubakar

81' [1 - 2] V.Aboubakar

89' [2 - 2] V.Buyalskyy

"Gent" 1 - 1 "Lyon"

58' [0 - 1] C.Jallet

68' [1 - 1] D.Milicevič

41' B.Dejaegere ("Gent") pašalintas i aikštės

87' T.Foket ("Gent") pašalintas iš aikštės

88' A.Lacazette ("Lyon") nerealizavo 11m. baudinio

"Olympiakos" 0 - 3 "Bayern"

52' [0 - 1] T.Muller

89' [0 - 2] M.Gotze

90' [0 - 3] T.Muller (11m. baudinys)

"Valencia" 2 - 3 "Zenit"

9' [0 - 1] Hulk

45' [0 - 2] Hulk

55' [1 - 2] J.Cancelo

73' [2 - 2] A.Gomes

76' [2 - 3] A.Witsel