"Barca" namuose įrodė pranašumą prieš "Espanyol" ir žengė į Karaliaus taurės pusfinalį (VIDEO)

Ketvirtadienį vėlai vakare Karaliaus taurėje sužaistos paskutinės atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės.

Po pralaimėjimo pirmajame susitikime "Barcelona" savo žiūrovų akivaizdoje siekė atsitiesti prieš "Espanyol". Ernesto Valverde planas suveikė - "Barca" pelnė du įvarčius ir bendru rezultatu 2-1 žengė į kitą etapą.

Jau 9-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis - po puikaus Aleixo Vidalio perdavimo Luisas Suarezas tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Ilgai laukti antrojo "Barcelona" ekipos įvarčio neprireikė - 25-ąją minutę Lionelis Messi pasiuntė antrąjį įvartį į varžovų vartus. Argentinietis pasižymėjo po ne itin sėkmingo varžovų bandymo blokuoti kamuolį.

Antrajame kėlinyje "Barca" turėjo dar keletą puikių progų pasižymėti, tačiau savo šansų sulaukdavo ir svečiai. Vis dėlto rezultatas liko 2-0, o praėjusio sezono turnyro čempionai aikštė paliko puikiomis nuotaikomis.

Verta paminėti, kad 68-ąją minutę aikštėje vietoj Andreso Iniestos pasirodė rekordinis "Barcos" pirkinys Philippe Coutinho, sužaidęs pirmąsias rungtynes šioje komandoje.

Karaliaus taurėje aiškios visos keturios pusfinalio komandos - "Sevilla", "Valencia", "Leganes" ir "Barcelona".

"Barcelona" 2 - 0 "Espanyol"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 2-1)
9' [1 - 0] L. Suarez
25' [2 - 0] L. Messi

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/pefGcGvkStI" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>