„Barca“ neturėjo didesnių problemų su „Villarreal“ © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą 30-ojo „La Liga“ turo rungtynėse užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo „Barcelona“, kuri rezultatu 4:1 įveikė „Villarreal“ futbolininkus.

Mačas šeimininkams prasidėjo itin nesėkmingai – jau 4-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė Pau Francisco Torresas.

„Villarreal“ į šią nesėkmę sureagavo gana greitai ir jau 14-ąją minutę rezultatą išlygino Gerardas Moreno.

„Barca“ į priekį dar kartą išsiveržė 20-ąją minutę, kai įvartį gražuolį pelnė Luisas Suarezas. 45-ąją minutę dar Antoine'as Griezmannas taip pat pademonstravo aukščiausią klasę ir padvigubino svečių pranašumą.

Antrajame kėlinyje vienintelį įvartį 86-ąją minutę pelnė „Barcos“ talentas Ansu Fati.

„Barcelona“ nuo „Real“ ekipos ir toliau atsilieka keturiais taškais.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • XXXXXXXXX (IP: bae3b82ed)

Eurofootball banina IP. Juokingiausia, kad banina tų kurie prašo, kad banintų forzą, Well done, ir toliau tą autista laikykis čia, bus klikų daugiau 😃

• 13
  • Dostojevski (IP: 9e580417f)

Messi visiškas genijus tokio Čeikovskio dar neteko matyt, pasidomėjau truputi, tai daugiausiai assistu per sezona yra padares Messi 29 dabar jau turi 24 ir tokiu tempu pagerins savo rekorda šitas žvėris.

• 10
  • Mirza begic (IP: d93b6254c)
    XXXXXXX (IP: bae3b82ed)

O tu tikrini kas ir nuo ko orgazmus patiria? Su žvake sėdi ar naudoji 21 amžiaus priemones? 😀 Bet sunku tau žiūriu, kaip sarkazmas kažkur šiknoj pas tave ir ny chuje nesupranti jo. Užjaučiu. Nežinau, kam taikai. Nes asmeniškai niekada neskraidžiau padebesiais, kaip Barca muša. Rikošetas buvo tik vienas. O visi kiti užskaityti ir ne buvo ne vienas. Be okulisto matau rega chujova reikia taisyti. Šališki komentarai, nes kažkas palaiko Barca ar kokį kitą klubą? Tai gal siūlai būt objektyviam Barcois fanui ir džiaugtis Real laimėjimais ? 😀 Nu va Forza sulaukė rimtos konkurencijos dėl metų deb.ilo titulo 😀 O dėl klausymo, šiaip čia skaito visi. O durniausia yra eiti ir skaityti tai kas neįdomu. Bet matyt tokie jau besmegeniai yra savižudžiai. Kažkur suklydau su savo nuomone? Aš labai tikiuosi taikiai ne man, nes nesinori dar vieno dū.chais čia šaudyt, tikiu, kad Forza yra čia vienintelis.

Aš apie Bein sports kanalo rungtynių komentatorius. 😃

• 5
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Gaila bet 4 taskai siuo metu yra per didelis skirtumas,nebent stebuklas ivyktu,kad realas netaptu nugaletojais

• 3
  • uztektu (IP: c7fb241c0)
    XXXXXXXX (IP: bae3b82ed)

Stebuklai Barcoje, tik pagrasino Messi išeiti ir štai įvarčiai vienas po kito. O paskui ir pergalė. Kas netingėjo kalė. Tiesa ne visų užskaitė. Messi akivaizdžiai su treneriais nesueina. karvininko nemėgsta ir nekalba per cooling breaks 😀 Koks treneris tokia ir pagarba jam 😀 Šaunuolis. REAL alsuoja Barca jums, vis da alsuoja... stringat, be teisėjų sunkiai. Du pralaimėjimai, Barcos 4 pergalės ir titulo neturit 😃

1 lost 1 draw

• 2
  • ??? (IP: 7903a7420)
    XXXXXXXXX (IP: bae3b82ed)

bet ziauru nusipirko atletico lyderi ir komanos veida ir tai nieko nelaimi . o tas xxxx isvis kazkoks atsilupelis per tiek laiko darnesugebejo suprast kad forza adminas 😀

• 0
  • eeee (IP: 83ac30dcc)

gal eurofootball nemegsta apsimyzeliu ir skundiku, kas tau xxxx sake taip kad uzaugt reikia tokiu zmogum myzalu kaip tu

• 0
  • eeeekkjj (IP: 83ac30dcc)
    XXXXXXXXXXXX (IP: bcec6de93)

Tu tai esi amfetamino man atrodo apsivartojąs nevykėlis, kuris nei futbolo suprantą, nei tą Messi žino kaip žaidėja. Esi daunas ir nuo Forzos mažai kuo skiriesi mano nuomone. Messi visų pirma jau senai yra pasakęs, kad įvarčiai jam jau nebeįdomu. Šęria perdavimais komandos draugus. Užtat kala pats mažiau. Vakar man pasirodė, kad įkalė teisėtai, bet lai teisėjai teisūs, aš gerai epizodo nemačiau, tad gal klystu. Antra Messi ir taip yra La Liga pirmas, net nesistengdamas. Nes Benzema man atrodo kiaušai per maži, kad Messi dasivytų. O Messi nekalti ir nemušti negali, nes visų puolėjų toks darbas pelnyti įvarčius, ko Ped.ikas nesugeba iš žaidimo padaryti. 11m duok ir kokiam paugliui mušti ir tai padarys. Čia nereikia raketų mokslo diplomo tam.