"Barca" po atkaklios kovos palaužė "Malaga", "Villarreal" toliau barsto taškus (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 21-ojo turo rungtynės.

"Malaga" savo žiūrovų akivaizdoje grūmėsi su "Barcelona". Pavojingai žaidę šeimininkai nesugebėjo įrodyti pranašumo prieš katalonus ir nusileido rezultatu 1-2.

Rungtynės prasidėjo greitu svečių įvarčiu. Jau 2-ąją minutę Luiso Enrique auklėtiniai įgijo pranašumą, kai varžovų vartininką nuginklavo pastaruoju metu dėl pagrindinių komandos žaidėjų traumų laiko sulaukiantis Muniras El Haddadi.

Vis dėlto, varžovai po praleisto įvarčio nepalūžo. Andalūzai aktyviai kūrė atakas ir saugas Juanpi 32-ąją minutę išlygino rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžia buvo beveik identiška. Prabėgus šešioms minutėms Lionelis Messi katalonus vėl išvedė į priekį, tačiau "Malaga" nebesugebėjo atsitiesti, nors prie varžovų vartų buvo pavojingi.

"Barcelona" su 48 taškais pakilo į pirmąją vietą, tačiau Madrido "Atletico" rytoj turės galimybę vėl katalonus nustumti į antrąją poziciją.

Kitose rungtynėse Barselonos "Espanyol" susikovė su "Villarreal". "Submarinai" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias, tačiau antrą kartą iš eilės praranda svarbius taškus.

"Malaga" 1 - 2 "Barcelona"
2' [0 - 1] M. El Haddadi
32' [1 - 1] Juanpi
51' [1 - 2] L. Messi

"Espanyol" 2 - 2 "Villarreal"
4' [1 - 0] F. Caicedo
24' [1 - 1] M. Trigueros
40' [2 - 1] G. Moreno
89' [2 - 2] M. Musacchio
90' G. Moreno ("Espanyol") pašalintas iš aikštės