"Barcelona" ir "Bordeaux" žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Trečiadienį į Čempionų lygos ketvirtfinalį žengė dar dvi komandos - nugalėtojo titulą ginanti "Barcelona", be vargo atsakomajame mače įveikusi "Stuttgart", bei "Bordeaux", palaužusi Pirėjo "Olympiakos".

Šie klubai prisijungė prie kiek anksčiau į pajėgiausiųjų aštuntuką patekusių Milano "Inter", Miucheno "Bayern", Maskvos CSKA, "Lyon", Londono "Arsenal" ir "Man Utd".

Pirmieji ketvirtfinalio mačai vyks kovo 30-31 dienomis, atsakomieji - po savaitės. Ketvirtfinalio poras suskirstysiantys burtai bus traukiami kovo 19 dieną.

"Barcelona" trečiadienį didelio vargo neturėjo, namie 4-0 sutriuškindama Vokietijos čempionato vidutiniokę "Stuttgart" ekipą, su kuria išvykoje sužaidė taikiai 1-1.

Pirmasis įvartis krito sužaidus vos 13 minučių, kai Lionelio Messi reidas pasibaigė įspūdingu smūgiu iš maždaug 18 metrų į viršutinį Jenso Lehmanno ginamų vartų kampą. Dar po kelių minučių persvarą iš arti padvigubino Pedro, sulaukęs Yaya Toure perdavimo.

Barselonos vienuolikės dominavimas nekėlė abejonių, bet trečiojo įvarčio teko palūkėti. Jį 60 minutę vėlgi įmušė puikią sportinę formą demonstruojantis Messi - argentinietis sulaukė Dani Alveso perdavimo kulniuku, suklaidino gynėją ir iš panašaus atstumo kaip ir pirmą kartą pasiuntė kamuolį į tinklą pažeme.

Paskutinę vinį į "Stuttgart" karstą prieš pat dvikovos pabaigą įkalė jaunasis Bojanas Krkičius, sulaukęs tikslaus Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo.

Kiek daugiau problemų turėjo "Bordeaux" ekipa, taip pat namie 2-1 nugalėjusi Pirėjo "Olympiakos".

Rungtynės Prancūzijos čempionams prasidėjo labai sėkmingai, mat jau 4 minutę puikiu baudos smūgiu įvartį pelnė Yoannas Gourcuffas, o antrojo kėlinio pirmoje pusėje už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo pašalintas "Olympiakos" legionierius iš Didžiosios Britanijos Mattas Derbyshire'as.

Tačiau 65 minutę Konstantinos Mitroglou išlygino santykį, o netrukus taip pat du įspėjimus užsidirbo Alou Diarra, taip sugrąžindamas viltį graikams, kuriems tereikėjo vieno įvarčio.

Tačiau 88 minutę Maroune'as Chamakhas pasižymėjo galva, įtvirtindamas pranašumą bendru dviejų mačų rezultatu 3-1.

"Barcelona" 4 - 0 "Stuttgart"
(pirmosios rungtynės 1-1, bendras rezultatas 5-1)
13' [1 - 0] Lionel Messi
22' [2 - 0] Pedro
60' [3 - 0] Lionel Messi
89' [4 - 0] Bojan Krkic

"Bordeaux" 2 - 1 Pirėjo "Olympiakos"
(pirmosios rungtynės 1-0, bendras rezultatas 3-1)
5' [1 - 0] Yoann Gourcuff
65' [1 - 1] Konstantinos Mitroglou
88' [2 - 1] Marouane Chamakh

60' iš aikštės pašalintas Matt Derbyshire ("Olympiakos")
68' iš aikštės pašalintas Alou Diarra ("Bordeaux")