"Barcelona" ir "Real" atitrūksta nuo varžovų © Eurofootball.lt
Savaitgalį Ispanijos pirmenybėse sužaisti 19-ojo turo susitikimai, po kurių nuo varžovų šiek tiek atitrūko naujojo trenerio įkvėptas "Real" klubas, ir čempionate užtikrintai pirmaujanti "Barcelona".

Nors "Barcos" atakų lyderis Samuelis Eto'o rungtynių prieš "Real Sociedad" pradžioje nerealizavo 11 metrų baudinio, mačui einant į pabaigą smūgiu galva jis įmušė pergalingą įvartį ir atnešė Katalonijos ekipai tris taškus.

Tuo tarpu antroje vietoje pagaliau įsitvirtino Madrido "Real" ekipa, sugebėjusi atsitiesti po praleisto įvarčio susitikime su "Zaragoza" ir šventusi trečią pergalę iš eilės vadovaujant treneriui W.Luxemburgo.

Tragišku atspalviu nusidažė rungtynės Pamplonoje, kur "Osasuna" žaidė prieš "Valencia" - prieš pat mačui prasidedant tragiškos žinios pasiekė Ispanijos čempionų ekipos gynėją Marco Caneirą, kuris sužinojo, jog mirė jo aštuonerių mėnesių dukrelė. Buvo svarstoma galimybė mačą nutraukti, bet taip neatsitiko, ir nemalonių minčių apimtiems Valensijos žaidėjams nepavyko palaužti varžovų pasipriešinimo.

Ilgą laiką šio sezono staigmena vadintas "Espanyol" šį kartą nesugebėjo laimėti prieš "Bilbao Athletic", o penktoje vietoje esanti "Sevilla" netikėtai nusileido autsaiderei "Malaga" ekipai. Proga priartėti prie savo miesto kaimynų pasinaudojo kitas Sevilijos klubas "Betis", namuose nesunkiai nugalėjęs "Mallorca" vienuolikę.

Septintą poziciją čempionate užima "Villarreal", permainingose rungtynėse laimėjęs prieš "Levante". Likusieji trys susitikimai baigėsi lygiosiomis - "Deportivo" tik lygiosiomis 1-1 sužaidė su autsaidere "Numancia", tokiu pat rezultatu baigėsi mačas tarp "Getafe" ir "Atletico", o "Albacete" ir Racing" rungtynėse įvarčių įmušta nebuvo.

Turnyrinė lentelė

Rezultatai

"%c00212" 1 - 1 "%c00017"
35' [0 - 1] Larena Jorge
64' [1 - 1] Valentin Pachon

45' Oscar Pulido ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"%c00106" 1 - 0 "%c00107"
66' [1 - 0] Paulo Wanchope

"%c00095" 0 - 0 "%c00005"
70' Munoz Pedro Lopez ("Racing") pašalintas iš aikštės

"%c00039" 1 - 1 "%c00102"
2' [1 - 0] Francisco Yeste
31' [1 - 1] Maxi Rodriguez

"%c00097" 2 - 0 "%c00021"
27' [1 - 0] Luis Edu
85' [2 - 0] Luis Edu

"%c00089" 1 - 1 "%c00205"
75' [1 - 0] Walter Pandiani
78' [1 - 1] Gonzalez Carlos Merino

67' Martin Cesar ("Deportivo") pašalintas iš aikštės

"%c00197" 2 - 4 "%c00086"
3' [0 - 1] Antonio Guayre
27' [0 - 2] Diego Forlan
47' [1 - 2] Alberto Rivera
60' [1 - 3] Diego Forlan
71' [2 - 3] Gustavo Reggi
87' [2 - 4] Marcos Senna

"%c00018" 0 - 0 "%c00004"
65' Jose Izquierdo ("Osasuna") pašalintas iš aikštės

"%c00006" 1 - 0 "%c00091"
81' [1 - 0] Samuel Eto'o

61' Xavi Prieto ("Sociedad") pašalintas iš aikštės

"%c00003" 3 - 1 "%c00108"
20' [0 - 1] David Villa
42' [1 - 1] Raul Gonzalez
54' [2 - 1] Ronaldo
85' [3 - 1] Michael Owen

52' Maior de Aquino Alvaro ("Zaragoza") pašalintas iš aikštės