"Barcelona" ir "Valencia" iškovojo pergales (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XVII turo rungtynėse pergales iškovojo "Barcelona" ir "Valencia" futbolininkai.

Katalonijos klubo sirgaliai kiek neįprastai buvo priversti šiek tiek pasinervinti, mat į du Pedro Rodriguezo įvarčius 80 minutę tiksliu smūgiu atsakė Cristianas Stuani ir likusį laiką Josepo Guardiolos auklėtiniai žaidė turėdami tik vieno įvarčio persvarą.

"Barcelona" papildomų problemų nesusikūrė ir padidino savo persvarą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančio Madrido "Real" iki 5 taškų. Tiesa, pastarieji turo mačą žais rytoj.

Tuo tarpu "Valencia" su visas rungtynes patikimai rungtyniavusiu Mariumi Stankevičiumi savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 palaužė Barselonos "Espanyol" komandą.

Šioje dvikovoje netrūko abejotinų teisėjo spendimų - 61 minutę po kontroversiškos situacijos iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų puolėjas Aritzas Aduriz, o pergalingas "šikšnosparnių" įvartis paskutinę pridėto laiko minutę buvo pelnytas iš akivaizdžios nuošalės.

Bilbao "Athletic" 1 - 2 La Korunjos "Deportivo"
22' [0 - 1] Adrian (iš 11 m. baudinio)
52' [0 - 2] Adrian
86' [1 - 2] F. Llorente

35' iš aikštės pašalintas M.S. Jose ("Athletic")
45' iš aikštės pašalintas J. Rodriguez ("Deportivo")
86' iš aikštės pašalintas A.A. Ustaritz ("Athletic")

"Barcelona" 2 - 1 Valensijos "Levante"
47' [1 - 0] P. Rodriguez
59' [2 - 0] P. Rodriguez
80' [2 - 1] C. Stuani

Chichono "Sporting" 1 - 2 "Malaga"
42' [1 - 0] D. Castro
45' [1 - 1] R. Weligton
59' [1 - 2] A. Apono (iš 11 m. baudinio)

"Sevilla" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"
36' [1 - 0] F. Kanoute

"Valencia" 2 - 1 Barselonos "Espanyol"
28' [1 - 0] A. Aduriz
45' [1 - 1] R. Costa (į savus vartus)
90' [2 - 1] J.M. Mata

61' iš aikštės pašalintas A. Aduriz ("Valencia")