"Barcelona" iš Rusijos parsiveža tik tašką, Eto'o sužibėjo 'hattrick'u' (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos dar aštuonerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo II turo rungtynės.

Įspūdingame mače Londone vietos "Tottenham" mušė net tris 11 metrų baudinius ir nugalėjo Enschedės "Twente" 4-1.

Pirmajame kėlinyje baudinio nerealizavęs olandas Rafaelis van der Vaartas išpirko savo kaltę pelnydamas įvartį po Peterio Croucho perdavimo, o netrukus persvarą padvigubino Romanas Pavlyuchenko, realizavęs antrą teisėjo skirtą baudinį.

Svečiai nepasidavė ir Naceras Chadli sušvelnino santykį, o "Tottenham" liko dešimtyje, mat antrą geltoną kortelę prieš save išvydo van der Vaartas.

Arbitras ir toliau "siautė" bei skyrė trečią baudinį į "Twente" vartus už žaidimą ranka, kurį sėkmingai realizavo Pavlyuchenko.

Varžovų triuškinimą baigė Garethas Bale'as, įmušdamas ketvirtą komandos įvartį 83 minutę.

Kitame grupės mače čempiono titulą ginantis Milano "Inter" lengvai 4-0 sutriuškino Brėmeno "Werder". Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė Samuelis Eto'o', kartą pasižymėjo Wesley Sneijderis.

Ankstyvojoje dvikovoje Rusijoje Kazanės "Rubin" atsilaikė prieš garsųjį "Barcelona" klubą ir sužaidė lygiosiomis 1-1.

Rusai netgi pirmavo, kai pirmajame kėlinyje 11 metrų baudinį realizavo C.Noboa, tačiau po pertraukos tokiu pat būdu pusiausvyrą atstatė D.Villa.

A grupė:

Milano "Inter" 4 - 0 Brėmeno "Werder"
22' [1 - 0] S.Eto'o
27' [2 - 0] S.Eto'o
34' [3 - 0] W.Sneijder
81' [4 - 0] S.Eto'o

Londono "Tottenham" 4 - 1 Enschedės "Twente"
47' [1 - 0] R.van der Vaart
50' [2 - 0] R.Pavlyuchenko (iš 11 metrų baudinio)
56' [2 - 1] N.Chadli
64' [3 - 1] R.Pavlyuchenko (iš 11 metrų baudinio)
85' [4 - 1] G.Bale

41' R.van der Vaart ("Tottenham") nerealizavo 11 metrų baudinio
61' iš aikštės pašalintas R.van der Vaart ("Tottenham")

B grupė:

Tel Avivo "Hapoel" 1 - 3 "Lyon"
8' [0 - 1] M.Bastos (iš 11 metrų baudinio)
36' [0 - 2] M.Bastos
79' [1 - 2] V.Enyeama
90' [1 - 3] M.Pjanic

Gelzenkircheno "Schalke" 2 - 0 Lisabonos "Benfica"
73' [1 - 0] J.Farfan
85' [2 - 0] K.J.Huntelaar

C grupė:

Glazgo "Rangers" 1 - 0 "Bursaspor"
18' [1 - 0] S. Naismith

"Valencia" 0 - 1 "Man Utd"
88' [0 - 1] J.Hernandez

D grupė:

Kazanės "Rubin" 1 - 1 "Barcelona"
30' [1 - 0] C.Noboa (iš 11 metrų baudinio)
60' [1 - 1] D.Villa (iš 11 metrų baudinio)

Atėnų "Panathinaikos" 0 - 2 "Kobenhavn"
28' [0 - 1] D.N'Doye
37' [0 - 2] M.Vingaard

49' iš aikštės pašalintas Gilberto ("Panathinaikos")