"Barcelona" nesėkmė Karaliaus taurės turnyre © Eurofootball.lt
Pralalaimėjimu Ispanijos Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalio etapą pradėjo "Barcelona" ekipa, namuose 1-2 nusileidusi "Sevilla" klubui.

„Barcelona“ 1 - 2 „Sevilla“
60' [0 - 1] Diego Capel
74' [1 - 1] Zlatan Ibrahimovic
75' [1 - 2] Alvaro Negredo (iš 11 metrų baudinio)

Pirmajame mačo kėlinyje kiek didesnę persvarą turėjo šeimininkai, tačiau nuo pavojingų smūgių sąvąją ekipą gelbėjo "Sevilla" vartininkas Adresas Palopas.

Vis dėlto pirmasis mačo įvartis buvo pelnytas ne į svečių, o į šeimininkų vartus - 60-ąją minutę minutę kamuolys atšoko tiesiai Diego Capelo po kojomis ir šis jį lengvai pasiuntė į Pinto ginamus vartus.

"Barca" 74-ąją minutę rezultatą išlygino, kai vienas prieš vartus iššokęs po keitimo aikštėje pasirodęs Zlatanas Ibrahimovičius nuginklavo A.Palopą.

Tačiau jau po minutės svečiai vėl buvo priekyje - D.Capelo uždirbtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Alvaro Negredo. "Barca" surengė tikrą šurmą artėjant mačo pabaigai, tačiau nei L.Messi, nei kitiems "Barcos" žaidėjams pasižymėti nepavyko.

Tiesa, Dani Alvesas dar pasiuntė kamuolį į "Sevilla" vartus, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Atsakomosios komandų rungtynės vyks po savaitės, sausio 13-ąją dieną Sevilijoje.