"Barcelona" pasirašė reklamos sutartį © Eurofootball.lt
Ispanijos superklubas "%c00006" oficialiai patvirtino, kad pirmą kartą per klubo 106 metų istoriją ant ekipos marškinėlių atsiras reklama.

"Barcelona" pasirašė penkerių metų kontraktą su Kinijos Demokratinės Respublikos vyriausybe ir, manoma, reklamuos 2008 metų Olimpines žaidynes Pekine, o po jų - 2010 metų Azijos žaidynes.

Minimali sutarties suma yra 95 milijonai eurų, tačiau sutartyje, teigiama, yra numatytos papildomos premijos už klubo pasiekimus. Katalonijos superklubo prezidentas Joanas Laporta asmeniškai buvo nuvykęs į Kiniją suderinti sutarties detales.

Šia sutartimi "Barcelona" įgijo savotišką finansinę autonomiją, kuri leis daug laisviau disponuoti pinigais. Panašiai neseniai pasielgė Londono "Chelsea", pasirašę multimilijoninę sutartį su "Samsung". Kiek seniau kitas Londono klubas "Arsenal" pasirašė rekordinę 150 milijonų eurų reklams sutartį su "Emirates", o Turino "Juventus" - su "Oilinvest" (prekinis ženklas "Tamoil").

Po šio "Barcelona" žingsnio bene vieninteliu garsiu Europos klubu, išlaikančiu itin senas tradicijas nedėti reklamos ant marškinėlių, liko kitas Ispanijos klubas Bilbao "Athletic".