„Barcelona“ pirmosiose EL ketvirtfinalio rungtynėse sužaidė lygiosiomis su „Eintracht“ ekipa © JumpStory nuotr.

Pirmąjame Europos lygos ketvirtfinalio tarpusavio susitikime „Barcelona“ išvykoje, rezultatu 1:1 sužaidė  su Frankfurto „Eintracht“ vienuolike.

Pirmąjame kėlinyje abi komandos turėjo po keletą progų pasižymėti, tačiau į pertrauką ekipos išėjo be įvarčių.

Šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo fantastiškai. 48 minutę Ansgaras Knauffas įspūdingu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė atšokusį kamuolį į viršutinį dešinį vartų kampą, visiškai nepalikdamas šansų oponentų vartininkui Marc-Andre ter Stegenui.

Už keletos minučių Frankfurto ekipa turėjo puikią progą padvigubinti rezultatą, tačiau Jespero Lindstromo smūgis skriejo šiek tiek virš skersinio.

Vis gi, katalonai sugebėjo išlyginti rezultatą ir tą jie padarė 66 minutę. Frenkie de Jongas „sienele“ sužaidė su Ferranu Torresu ir pastarasis šaltakraujiškai nukreipė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Rungtynių pabaigoje „Eintracht“ apsisunkino sau reikalus. 78 minutę gynėjas Tuta užsidirbo antrą geltoną kortelę ir šeimininkai liko žaisti dešimtiese.

Nepaisant to, kad Frankfurto ekipa susitikimą užbaigė mažumoje, rezultatas nepasikeitė ir komandos išsiskyrė taikiai. Atsakomasis mačas įvyks Balandžio 14 dieną, kur paaiškės kuri komanda išplėš kelialapį į Europos lygos pusfinalį.

„Braga“ 1:0 „Rangers“

„West Ham“ 1:1 „Lyon“