"Barcelona" vargais negalais išsigelbėjo Valensijoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos čempionate sužaistos trejos XXXIII turo rungtynės.

Atgimsta intriga kovoje dėl pirmosios vietos - ilgą laiką užtikrintai pirmavusi "Barcelona" išvykoje tik po dramatiškos kovos išplėšė tašką mače su "Valencia", taip suteikdama galimybę Madrido "Real" sumažinti atsilikimą jau tik iki 4 taškų.

Katalonai nuo pat pradžių turėjo teritorinį pranašumą, tačiau paversti jo progomis įvarčiui pelnyti nesugebėjo. Tuo tarpu "Valencia" futbolininkai savo žaidimą grindė greitomis kontratakomis.

15 minutę arti tikslo buvo Lionelis Messi, smūgiavęs virš vartų po Andreso Iniestos perdavimo, o kitoje aikštės pusėje Victoras Valdesas atrėmė Davido Villos bandymą.

Galiausiai 24 minutę krito pirmasis įvartis į svečių vartus - po puikios atakos bei Iniestos - Messi tandemo apsikeitimo perdavimais kamuolį į tinklą pasiuntė būtent argentinietis.

Nors po to dar kartą iš toli mušė Messi, progą turėjo ir Samuelis Eto'o, "Valencia" po truputį perėmė iniciatyvą.

43 minutę tikslas buvo pasiektas - po kampinio Valdesas neapdairiai paliko vartus ir tuo pasinaudojo Hedwigesas Maduro, pasiuntęs kamuolį į tinklą. Negana to, prieš pat pertrauką skelbiantį teisėjo švilpuką "Valencia" jau pirmavo 2-1 - Pablo Hernandezas sužaidė sienele su Villa bei iššokęs į patogią padėtį išvedė savo komandą į priekį.

Po didžiosios pertraukos aikštėje pasirodė Thierry Henry, pakeitęs Seydou keita, ir jau netrukus prancūzas galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet jo bandymą atrėmė vartininkas Cesaras.

"Barcelona" didžiąją laiko dalį kontroliavo kamuolį, o "Valencia" stengėsi išnaudoti greitus puolėjus rengiant žaibiškas atakas.

Svečiai savo pasiekė tik 86 minutę, kai po Messi baudos smūgio vartų sargo atmuštą kamuolį į tinklą pasiuntė tas pats Henry. Netrukus kitoje aikštės pusėje pavojingą Villos bandymą atrėmė Valdesas, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo - komandos tenkinosi lygiosiomis 2-2.

"Valencia" 2 - 2 "Barcelona"
24' [0 - 1] Lionel Messi
43' [1 - 1] Hedwiges Maduro
45' [2 - 1] Pablo Hernandez
86' [2 - 2] Thierry Henry

"Almeria" 2 - 1 "Numancia"
6' [1 - 0] Kalu Ulche
42' [2 - 0] Fernando Soriano
81' [2 - 1] Asier Goiria

"Malaga" 1 - 1 La Korunijos "Deportivo"
32' [1 - 0] Alberto Luque
50' [1 - 1] Sergio