Barselonoje - septyni įvarčiai, Rakitičiaus pašalinimas ir "Real Betis" pergalė

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 12-ojo turo rungtynės.

17 val. 15 min. "Camp Nou" stadione įvyko intriguojanti akistata tarp "Barcelona" ir Sevilijos "Real Betis" komandų. Permainingoje ir rezultatyvioje dvikovoje "Real Betis" pirmą kartą šiame sezone patiesė "Barcą" jų pačių tvirtovėje - 4:3.

Katalonai nuo rungtynių pradžios itin aktyviai spaudė varžovus, tačiau "Real Betis" išsivadavo iš aukšto spaudimo ir netrukus parodė savo potencialią puolime.

Jau 20-ąją minutę Firpo Junioras, gavęs gerą perdavimą iš Williamo Carvalho, suklaidino Sergi Roberto ir iš baudos aikštelės ribų nuginklavo varžovų vartininką.

Ties tuo "Real Betis" "siurprizai" šeimininkams nesibaigė - vėl skyles varžovų gynyboje atradusi svečių komanda išvedė į kraštą Christianą Tello, kuris surado baudos aikštelėje atsidengusį veteraną Joaquiną ir šis vienu lietimu dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Katalonams sušvelninti atsilikimą pavyko 68-ąją minutę - Jordi Albos uždirba 11 metrų baudinį realizavo Lionelis Messi. Visgi katalonų pastangos buvo nubrauktos po trijų minučių - Marcas-Andre ter Stegenas grubiai suklydo po Giovani Lo Celso smūgio ir leido vėl varžovams įgyti dviejų įvarčių pranašumą.

Visgi šalies čempionas baltos vėliavos nekėlė - po keitimo aikštėje pasirodęs Arturo Vidalis 79-ąją minutę smeigė antrąjį įvartį. "Barcelona" buvo pasiruošusi šturmuoti varžovus, tačiau tada raudoną kortelę prieš save išvydo Ivanas Rakitičius - kroatas prasižengė aikštės viduryje ir prieš savo akis išvydo antrąją geltoną kortelę.

Tuo svečiai iš Andalūzijos netrukus pasinaudojo - 83-ąją minutę ketvirtąjį įvartį "Camp Nou" stadione pasiekė Sergio Canalesas. Per pridėtą laiką dešimtyje likusiems katalonams dar pavyko įmušti, tačiau didesnės sensacijos neįvyko - "Real Betis" džiaugėsi pergale.

Po pralaimėjimo "Barcelona" išlieka pirmoje vietoje, tačiau pranašumas nuo už jų nugaros esančių komandų liko tik minimalus.

Kitose rungtynėse namuose "Huesca" palaužė ir vieno taško atsilikimą nuo lyderių išlaiko puikų sezoną žaidžianti "Alaves".

Dar vėlesnėse rungtynėse "Sevilla" galiausiai nutraukė Barselonos "Espanyol" nepralaimėtų rungtynių seriją. Andalūzai paskutinėmis rungtynių minutėmis taip pat palaužė katalonus ir sumažino atsilikimą nuo lyderių iki taško.

Madride rezultatyviomis lygiosiomis isšsiskyrė "Rayo Vallecano" ir "Villarreal".

"Barcelona" 3 - 4 "Real Betis"
20' [0 - 1] F. Junior
34' [0 - 2] Joaquin
77' [1 - 2] L. Messi (11 m. baudinys)
71' [1 - 3] G. Lo Celso
79' [2 - 3] A. Vidal
83' [2 - 4] S. Canales
90+2' [3 - 4] L. Messi
81' I. Rakitič ("Barca") pašalintas iš aikštės

"Alaves" 2 - 1 "Huesca"
34' [0 - 1] M. Gomez
40' [1 - 1] Jony
67' [2 - 1] R. Sobrino

"Rayo" 2 - 2 "Villarreal"
33' [0 - 1] S. Chukwueze
45' [1 - 1] R. De Tomas
66' [2 - 1] A. Garcia
80' [2 - 2] N. Sansone
90+2' Alvaro ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Sevilla" 2 - 1 "Espanyol"
38' [0 - 1] B. Iglesias
70' [1 - 1] G. Mercado
89' [2 - 1] W. Ben Yedder

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • :) (IP: 67fffeb03)

Na taip suprantam messi du ivarciai ir vienas asistas. Bet barsos ginyba tai tragedija galejo but dar baisiau toks vaizdas kaip gryzta messi ir visi relaxina ale jiems nieko nereik daryt.... baisu...

• 30
  • PABLO (IP: 7cd32782d)

Tokie kaip Metta ir Milstas galit ir pridusti 😃 Jei bent paskaitytumet straipsni, ar paziuretumet highlightus, suprastumet, kad be Messi butu buve 0-4. Didziausia beda tai gynyba... Baisu ziureti... Vis dar nesuprantu, kodel Semedo ant suolo, o Roberto zaidzia... Ivairios klaidos ir detales siandien nuleme toki rezultata...:/

• 27
  • pastabus (IP: 12882e66b)
    Euro (IP: 347d6b019)

Lopas Valverde kapitalus

Idomu, kiek dar kartu roberto su pique turi nuskandint komanda, kad juos parduotu n.axui? Ir koks ziaurus melagis itikino munira, kad jis puolejas ?

• 20
  • m, (IP: 75bd9b741)
    MettaworIdpeace

Nu zekit, as jum padesiu biski. Kas pasikeite komandoj nuo to laiko, kai savo aisktej dauze tokia komanda, kaip Realas 5-1, nepaliko vilciu Italijos grandui Interui 2-0? Ir kas nutiko komandai, kai siandien i ju aikste atvyko iki sio turo 16-oj vietoj buves Betis? Ar zinot, koks pokytis ivyko, kuris nuleme tokia metamarfoze? 😀 Jau pakankamai uzuominu. nagi spekit! 😀

Nieks neskaito tavo šudinu komentaru, gali net nerašyt

• 15
  • komiras (IP: 6b654c047)

Batis yra auksto lygio komanda, kadangi zaidzia dar ir europos taurej ,kas nera jai iprasta per du turnytus,tai biski buksuoja la ligoj kolkas, taciau su favoritais jie uzsiveda , dar isvakarese ju treneris pasake kad atiksim is barsos kamuoli,pirmam keliny taip ir buvo ,zaide trim gynejais o 7 ju zaidejai nuolat buvo barcos pusej ,gerai jie pritaike barcos ginkla presinga,bavos kontrpresingas,kas yra rizikinga ,bet dare jie tai kokybiskai . ir sugebejo barcos gynejus atskirt nuo saugu ,ka ryskiai vizualiai matem ju antro ivarcio metu. nestriko jie ir antram keliny ,dauguma komandu neatlaikydavo barcos spaudimo,jau buvo berods toks macas su alaves ,kai pralosinedama barca istrauke pergale ,sikart varzovas buvo kietesnis.

• 12
  • hmm (IP: bea627e2f)

Grizo lopessi ir vel pralaimejimai 😔

• 3
  • To vaidoshius (IP: 22ef99a44)

Tu tikrai tiki kad 21a galima auksciausiam lygi teisejus papirkt??? Jei jo tai tu tikrai kvailys. Cia net teoriskai neimanoma. Tu gal kitu lygu varzybu neziuri?Pasaulio, europos, pietu amerikos cempuose, visur visada teisejai klaidu pridarydavo. Jei butu papirkti seniai jau zurnalistai atkastu ir viesumoj viskas butu. Labai vaikiskos mintys pas tave...

• 1
  • andrius (IP: 29f6451ae)

va ką reiškia tinkamas treneris Real be jokių nesąmoningų titu kakų ir kitų taktikų kaip Lopetegu.. nereik to žaidėjams. leisk jiems žaist, pasitikėk, motyvuok ir jie atsilygins.

• 1
  • Žurnalistai! (IP: e7f8d6c65)

Dar kartą prašome, prieš skelbdami straipsnį paskaitykite, ką ir kaip parašėte! Ar atkreipėte dėmesį į įvarčių seką ir žaidėjus, kuriuos surašete prie rezultato straipsnyje? Trūksta, eurofootball.lt žurnalistai, atidumo, labai trūksta. Jau nekalbant apie kitas klaidas.

• 4
  • TomasHalaMadrid

Ziauru 3 keitimai ir visi priverstini... Traumu karstlige

• 0
  • MettaworIdpeace

😀 Nu tai ar suprantat, kas cia ka tik ivyko? Ar dasunta, ka as kalbejau pastarasias dvi savaites? 😀

• -15
  • (IP: b92a37a66)

va cia tai uzdejo pazora fanam lavonai, gynybos nerasta, puse sudo gabalu mest lauk reikia