Barselonoje - septyni įvarčiai, Rakitičiaus pašalinimas ir "Real Betis" pergalė

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 12-ojo turo rungtynės.

17 val. 15 min. "Camp Nou" stadione įvyko intriguojanti akistata tarp "Barcelona" ir Sevilijos "Real Betis" komandų. Permainingoje ir rezultatyvioje dvikovoje "Real Betis" pirmą kartą šiame sezone patiesė "Barcą" jų pačių tvirtovėje - 4:3.

Katalonai nuo rungtynių pradžios itin aktyviai spaudė varžovus, tačiau "Real Betis" išsivadavo iš aukšto spaudimo ir netrukus parodė savo potencialią puolime.

Jau 20-ąją minutę Firpo Junioras, gavęs gerą perdavimą iš Williamo Carvalho, suklaidino Sergi Roberto ir iš baudos aikštelės ribų nuginklavo varžovų vartininką.

Ties tuo "Real Betis" "siurprizai" šeimininkams nesibaigė - vėl skyles varžovų gynyboje atradusi svečių komanda išvedė į kraštą Christianą Tello, kuris surado baudos aikštelėje atsidengusį veteraną Joaquiną ir šis vienu lietimu dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Katalonams sušvelninti atsilikimą pavyko 68-ąją minutę - Jordi Albos uždirba 11 metrų baudinį realizavo Lionelis Messi. Visgi katalonų pastangos buvo nubrauktos po trijų minučių - Marcas-Andre ter Stegenas grubiai suklydo po Giovani Lo Celso smūgio ir leido vėl varžovams įgyti dviejų įvarčių pranašumą.

Visgi šalies čempionas baltos vėliavos nekėlė - po keitimo aikštėje pasirodęs Arturo Vidalis 79-ąją minutę smeigė antrąjį įvartį. "Barcelona" buvo pasiruošusi šturmuoti varžovus, tačiau tada raudoną kortelę prieš save išvydo Ivanas Rakitičius - kroatas prasižengė aikštės viduryje ir prieš savo akis išvydo antrąją geltoną kortelę.

Tuo svečiai iš Andalūzijos netrukus pasinaudojo - 83-ąją minutę ketvirtąjį įvartį "Camp Nou" stadione pasiekė Sergio Canalesas. Per pridėtą laiką dešimtyje likusiems katalonams dar pavyko įmušti, tačiau didesnės sensacijos neįvyko - "Real Betis" džiaugėsi pergale.

Po pralaimėjimo "Barcelona" išlieka pirmoje vietoje, tačiau pranašumas nuo už jų nugaros esančių komandų liko tik minimalus.

Kitose rungtynėse namuose "Huesca" palaužė ir vieno taško atsilikimą nuo lyderių išlaiko puikų sezoną žaidžianti "Alaves".

Dar vėlesnėse rungtynėse "Sevilla" galiausiai nutraukė Barselonos "Espanyol" nepralaimėtų rungtynių seriją. Andalūzai paskutinėmis rungtynių minutėmis taip pat palaužė katalonus ir sumažino atsilikimą nuo lyderių iki taško.

Madride rezultatyviomis lygiosiomis isšsiskyrė "Rayo Vallecano" ir "Villarreal".

"Barcelona" 3 - 4 "Real Betis"
20' [0 - 1] F. Junior
34' [0 - 2] Joaquin
77' [1 - 2] L. Messi (11 m. baudinys)
71' [1 - 3] G. Lo Celso
79' [2 - 3] A. Vidal
83' [2 - 4] S. Canales
90+2' [3 - 4] L. Messi
81' I. Rakitič ("Barca") pašalintas iš aikštės

"Alaves" 2 - 1 "Huesca"
34' [0 - 1] M. Gomez
40' [1 - 1] Jony
67' [2 - 1] R. Sobrino

"Rayo" 2 - 2 "Villarreal"
33' [0 - 1] S. Chukwueze
45' [1 - 1] R. De Tomas
66' [2 - 1] A. Garcia
80' [2 - 2] N. Sansone
90+2' Alvaro ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Sevilla" 2 - 1 "Espanyol"
38' [0 - 1] B. Iglesias
70' [1 - 1] G. Mercado
89' [2 - 1] W. Ben Yedder