Barselonos derbyje – raudona kortelė F. de Jongui ir netikėtos "Barcos" lygiosios

Šeštose Ispanijos "La Liga" pirmenybių 19-ojo turo rungtynės buvo pateiktas tikras siurprizas.

Paskutinėje vietoje žygiuojanti Barselonos "Espanyol" namuose priėmė savo aršiausius priešus – "Barcelona" futbolininkus. Keturių įvarčių drama baigėsi netikėtomis komandų lygiosiomis.

Trečią kartą per paskutines penkerias rungtynes lygiosiomis sužaidusi "Barcelona" turnyrinės lentelės viršūnėje vėl susilygino taškais su Madrido "Real" – abu klubai turi po 40 taškų.

Trenerį pakeitęs "Espanyol" agresyviai pradėjo rungtynes ir 23-ąją minutę įgijo pranašumą. Standartinės situacijos metu galva kamuolį į Neto ginamus vartus nukreipė Davidas Lopezas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką rezultatas taip ir nepasikeitė, tačiau "Barcelona" smogė antrojo kėlinio pradžioje. Jau 50-ąją minutę rezultatą išlygino Luisas Suarezas, o vos po devynių minučių į priekį svečius išvedė Arturo Vidalis, pasižymėjęs po įspūdingo L. Suarezo perdavimo šonine pėdos dalimi.

"Espanyol" ekipai atsitiesti po tokio smūgio buvo sunku, tačiau rungtynių įvykius pakeitė Frenkie de Jongas, 75-ąją minutę suklydęs aikštės viduryje ir už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės.

Kiekybinę persvarą įgiję šeimininkai stojo į lemiamą šturmą ir 88-ąją minutę "sužvejojo" savo antrąjį įvartį. Po puikaus Matiaso Vargaso perdavimo pasižymėjo Wu Lei, kuris tapo pirmuoju kiniečiu, nukreipusiu kamuolį į "Barcelona" ekipos vartus.

"Espanyol" komandai tai buvo svarbus taškas – paskutinėje vietoje žygiuojančius katalonus nuo saugios 17-os pozicijos skiria 4 taškai.

Rezultatas:

"Espanyol" 2 - 2 "Barcelona"
23' [1 - 0] D. Lopez
50' [1 - 1] L. Suarez
59' [1 - 2] A. Vidal
88' [2 - 2] Wu Lei
75' F. de Jong ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...