"Bayer" ir "Wolfsburg" išsiskyrė taikiai, "Gladbach" palaužė "Werder" (VIDEO)

Sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių 8-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Lėverkuzene, kur vietos "Bayer" ir "Wolfsburg" kovojo dėl pergalės. Jos pasiekti komandoms nepavyko - susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

"Bayer" du kartus šioje dvikovoje pirmavo, tačiau "vilkams" pasiekti lygiąsias padėjo Divocko Origi ir Jakubo Blaszczykowski įvarčiai.

Kitoje akistatoje Mionchengladbacho "Borussia" dar pirmajame kėlinyje pranoko Brėmeno "Werder". Larso Stindlio ir Janniko Vestergaardo įvarčiai iki 34-os minutės garantavo svečių pergalę.

"Bayer" 2 - 2 "Woflsburg"
29' [1 - 0] L. Bender
44' [1 - 1] D. Origi
61' [2 - 1] L. Alario
69' [2 - 2] J. Blaszczykowski

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10656068" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Werder" 0 - 2 "Gladbach"
27' [0 - 1] L. Stindl
34' [0 - 2] J. Vestergaard