„Bayer“ kyla į pirmąją vietą „Bundesliga“ pirmenybėse © Imago-Images nuotr.

„Bundesliga“ pirmenybėse – naujas lyderis. Sekmadienį Lėverkuzeno „Bayer“ namuose net 4:1 sutriuškino „Hoffenheim“ ekipą bei pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę po Leono Bailey įvarčio. Tas pats jamaikietis 27-ąją minutę padvigubino „Bayer“ pranašumą.

„Hoffenheim“ viltis 50-ąją minutę atgaivino Christophas Baumgartneris, tačiau vos po penkių minučių „Bayer“ ekipai dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Florianas Wirtzas.

Svečių padėtis tapo nepavydėtina po dviejų raudonų kortelių – 64-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Florianas Grillitschas, o 79-ąją – Stefanas Poschas.

„Bayer“ pergalę 91-ąją minutę įtvirtino 11 metrų baudinį realizavęs Lucasas Alario.

„Augsburg“ 2:2 „Schalke“