"Bayer" mažina atsilikimą nuo lyderio Vokietijos čempionate (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Vokietijos čempionate savaitgalį sužaistos aštuonerios rungtynės.

Lėverkuzeno "Bayer" vis labiau artėja prie lyderio Dortmundo "Borussia" klubo - po pergalės 2-0 prieš "Schalke", Juppo Heynckeso auklėtinių deficitas sumažėjo iki septynių taškų.

Ereno Derdiyoko tikslus smūgis ir Christopho Metzelderio įvartis į savus vartus leido "Bayer" iškovoti įtikinamą pergalę, po kurios pranašumas prieš trečioje vietoje žengiančią "Hannover" komandą yra penki taškai.

"Borussia" šeštadienį prarado du taškus po to, kai vėlyvas ir kontraversiškas Petaro Sliškovičiaus įvartis leido "Mainz" išplėšti lygiąsias Dortmunde 1-1.

Matsas Hummelsas dvikovos pradžioje išvedė šeimininkus į priekį, o Nuri Sahinas turėjo idealią progą padvigubinti pranašumą, bet jo 11 metrų baudinį atrėmė vartininkas.

"Borussia" dominavo, tačiau persvaros neįtvirtino ir brangiai už tai sumokėjo, kai 89 minutę Šliškovičius atstatė pusiausvyrą.

Lėverkuzeno "Bayer" 2 - 0 Gelzenkircheno "Schalke"
19' [1 - 0] E.Derdiyok
27' [2 - 0] C.Metzelder (į savus vartus)

"Stuttgart" 1 - 1 "Wolfsburg"
40' [0 - 1] Grafite
90' [1 - 1] G.Niedermaier

Frankfurto "Eintracht" 2 - 1 "St Pauli"
34' [1 - 0] T.Gekas (iš 11 m. baudinio)
41' [1 - 1] C.Takyi
77' [2 - 1] T.Gekas

"Freiburg" 1 - 2 Miuncheno "Bayern"
9' [0 - 1] M.Gomez
17' [1 - 1] P.Cisse
88' [1 - 2] F.Ribery

14' P.Cisse ("Freiburg") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Hamburg" 6 - 2 "Koln"
12' [1 - 0] M.Petric
32' [2 - 0] A.Ben-Hatira
38' [3 - 0] M.Petric
43' [4 - 0] M.Petric
50' [4 - 1] M.Jajalo
52' [5 - 1] G.Kacar
58' [6 - 1] Z.Roberto (iš 11 m. baudinio)
63' [6 - 2] L.Podolski

"Hannover" 2 - 0 "Hoffenheim"
38' [1 - 0] D.K.Ya
53' [2 - 0] M.Abdellaoue

"Nurnberg" 1 - 3 Brėmeno "Werder"
26' [0 - 1] S.Wagner (iš 11 m. baudinio)
30' [1 - 1] I.Gundogan
50' [1 - 2] C.Pizzarro
89' [1 - 3] S.Wagner (iš 11 m. baudinio)

72' iš aikštės pašalintas T.Chandler ("Nurnberg")

Dortmundo "Borussia" 1 - 1 "Mainz"
8' [1 - 0] M.Hummels
89' [1 - 1] P.Sliskovic

19' N.Sahin ("Borussia") nerealizavo 11 metrų baudinio