„Bayer“ treneris K. Havertzą lygina su Z. Zidane‘u © JumpStory nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ vyriausiojo trenerio asistentas Marcelas Daumas tvirtina, kad Kai Havertzas savo žaidimu primena Zinedine‘ą Zidane‘ą.

Vokietijos futbolo talentas skambiai apie save pirminė po pertraukos sugrįžusiame Vokietijos čempionate – per ketverias rungtynes pasižymėjo penkiais įvarčiais.

M. Daumo įsitikinimu, K. Havertzas pasižymi elegancija, kuria kažkada futbolo žiūrovus džiugino dabartinis Madrido „Real“ treneris.

„Visi dabar klausinėja apie Havertzą. Jeigu matote jį žaidžiantį, pasirodymai viską pasako apie jį“, – teigė trenerių štabe dirbantis specialistas.

„Mano nuomone, jis savo elegancija primena Zidane‘ą. Be to, jis yra labai ramus su kamuoliu ir turi gerą akį perdavimui.

Ko dauguma žmonių nemato – tai, jog Havertzas dar yra ir ganėtinai greitas. Tai yra didelis privalumas tokios pozicijos žaidėjui.

Jis yra puikus žaidėjas, muša įvarčius, gerai žaidžia ore ir, kaip sakiau, yra pakankamai greitas. Tai, kiek toli jis gali eiti, priklauso tik nuo jo pačio.

Nežinau, ar jis taps geriausiu visų laikų Vokietijos futbolininku, bet jis turi pakankamai talento. Dabar jis rodo Zidane‘o žaidimo užuomazgas“, – pagyrų jaunajam futbolo talentui negailėjo M. Daumas.