"Bayer" vėl pirmauja Vokietijos čempionate © Eurofootball.lt
Vokietijos čempionate sekmadienį vyko dvejos paskutinės 19-tojo turo rungtynės, kuriuose pergales iškovojo svečiuose žaidusios komandos.

Vėl čempionato lyderiu tapo Leverkūzeno "Bayer" klubas, išvykoje užtikrintai 3-0 įveikęs "Hoffenheim" ekipą. Pirmajame kėlinyje svečiams įvartį įmušė Sami Hyypia, pasižymėjęs po Toni Krooso perdavimo.

Po didžiosios pertraukos tas pats T.Kroosas pats pelnė įvartį, o galutinai "Bayer" pergalę įtvirtino tikslus Tranquillo Barnettos smūgis. Po šios pergalės "Bayer" prieš antroje vietoje esantį "Bayern" pirmauja dviem taškais.

Kitame dienos mače dar vieną pralaimėjimą patyrė šalies čempionų titulą ginantis "Wolfsburg" klubas, namuose 2-3 pripažinęs "Koln" ekipos pranašumą

"Hoffenheim" 0 - 3 Leverkūzeno "Bayer"
11' [0 - 1] Sami Hyypiä
51' [0 - 2] Toni Kroos
72' [0 - 3] Tranquillo Barnetta

"Wolfsburg" 2 - 3 "Koln"
7' [0 - 1] Kevin Pezzoni
22' [1 - 1] Christian Gentner
57' [1 - 2] Sebastian Freis
59' [2 - 2] Ricardo Costa
75' [2 - 3] Adil Chihi