"Bayer" Vokietijoje tenkinosi lygiosiomis © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios XV turo rungtyn.

Proga padidinti pranašumą prieš artimiausius persekiotojus iki šešių taškų nepasinaudojo lyderis Lėverkuzeno "Bayer", išvykoje sužaidęs be įvarčių 0-0 su "Hannover"".

Svečių atakoms trūko įprasto lengvumo ir kūrybingumo, o geriausios progos įvarčiui pelnyti neišnaudojo Stefanas Kieslingas, kurio galva smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos antrajame kėlinyje išmušė gynėjas Konstantinas Rauchas.

Šiuo metu "Bayer" turi 31 tašką po 15 dvikovų ir lenkia antroje vietoje žengiančią Brėmeno "Werder" vienuolikę (27 tšk.), kuri turo mačą žais sekmadienį.

Į trečią vietą pakilo Miuncheno "Bayern" (27 tšk.), penktadienį įveikusi Mionchengladbacho "Borussia" 2-1.

"Hannover" 0 - 0 Lėverkuzeno "Bayer"

"Wolfsburg" 2 - 2 "Freiburg"
19' [0 - 1] Mahammadou Idrissou
27' [1 - 1] Felix BAstians
51' [1 - 2] Ivica Banovic (iš 11 metrų baudinio)
81' [2 - 2] Fabian Johnson

"Stuttgart" 1 - 1 "Bochum"
63' [1 - 0] Serdan Tasci
89' [1 - 1] Christian Fuchs

Dortmundo "Borussia" 4 - 0 "Nurnberg"
8' [1 - 0] Kevin Grosskreutz
13' [2 - 0] Lucas Barrios
36' [3 - 0] Mohamed Zidan
62' [4 - 0] Mats Hummels

"Hamburger" 0 - 0 "Hoffenheim"

Frankfurto "Eintracht" 2 - 0 "Mainz"
29' [1 - 0] Patrick Ochs
90' [2 - 0] Alexander Meier

68' iš aikštės pašalintas Chadli Amri ("Mainz")