"Bayern" gretas papildė M.Jansenas © Eurofootball.lt
Nesėkmingai sezoną pabaigęs Miuncheno „%c00001“ klubas savo gretas papildė dar vienu futbolininku – Marcellu Jansenu (%p04385) iš „%c00103“, kuris užėmė paskutinę vietą Bundesligoje. Futbolininko sutartis su Monchengladbacho klubu galiojo dar du sezonus, tačiau į žemesnį divizioną iškritusi ekipa nusprendė nedaryti kliūčių 21 metų gynėjo perėjimui į garsų klubą. Perėjimo suma neskelbiama.

M.Jansenas, taip pat jau 14 kartų atstovavęs Vokietijos rinktinei, su Miuncheno klubu sudarė ketverių metų sutartį.

„Noriu padėkoti „Gladbach“, kad atsižvelgė į mano norus ir sutiko perleisti į „Bayern“. Jaučiu „Gladbach“ didelę padėką ir tikiuosi, kad ši ekipa greitai sugrįš atgal į Bundesligą“,- teigė gynėjas.

„Bayern“ šis sezonas susiklostė kaip reta nesėkmingai – buvę čempionai šiose Vokietijos pirmenybėse liko tik 4 vietoje, nepateko į Čempionų lygos turnyrą ir kitą sezoną turės tenkintis UEFA taurės varžybomis.

M.Jansenas tapo ketvirtuoju „Bayern“ pirkiniu prieš naują sezoną – anksčiau klubą papildė Hamitas Altintopas, Janas Schlaudraffas ir Jose Ernesto Sosa.