„Bayern“ iki Vokietijos čempionų titulo liko vos vienas žingsnis © AP nuotr.

Šeštadienį sužaisti dar šeši „Bundesliga“ 31-ojo turo susitikimai.

Be diskvalifikuotų Roberto Lewandowskio ir Thomaso Mullerio žaidusi Miuncheno „Bayern“ ekipa namuose rezultatu 2:1 palaužė „Monchengladbach“ ekipą.

„Gladbach“ kamuolį į vartų tinklą pasiuntė jau 16-ąją susitikimo minutę, tačiau po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

26-ąją minutę jaunasis „Bayern“ talentas Joshua Zirkzee pasinaudojo grubia varžovų vartininko klaida ir išvedė savo komandą į priekį.

Svečiai rezultatą išlygino 37-ąją minutę, kuomet kamuolį į savo vartus nukreipė „Bayern“ gynėjas Benjaminas Pavardas.

Šeimininkų pergalę lėmė 86-ąją minutę Leono Goretzkos pelnytas įvartis.

Miuncheno ekipa čempionų titula gali užsitikrinti jau kitame „Bundesliga“ pirmenybių ture.

Kitose rungtynėse itin sunkią pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“, kuri išvykoje tik pačioje mačo pabaigoje rezultatu 1:0 palaužė dėl išlikimo kovojančią „Dusseldorf“ ekipą.

Vienintelį mačo įvartį 95-ąją minutę puikiu smūgiu galva pelnė Erlingas Haalandas.

„Koln“ 1:2 „Union“

„Hertha“ 1:4 „Eintracht“

„Paderborn“ 1:5 „Werder“

„Wolfsburg“ 2:2 „Freiburg“