„Bayern“ namuose pervažiavo „Mainz“ futbolininkus © IMAGO/kolbert-press nuotr.

Šeštadienį vykusiame Bundeslygos susitikime „Bayern“ namuose rezultatu 6:2 sutriuškino „Mainz“ futbolininkus.

Bavarai kontrolę savo rankose turėjo nuo pirmųjų minučių, o tą įrodė ir jau 5 mačo minutę pelnytas Serge'o Gnabry įvartis.

„Bayern“ pirmąjame kėlinyje pridėjo dar du įvarčius. 28 minutę kamuolį į iš baudos aikštelės prieigų į vartus pasiuntė Jamalas Musiala, o 43 minutę savo netaiklų 11 metrų baudinį pakartotinu smūgiu pataisė Sadio Mane.

„Mainz“ sušvelnino atsilikimą tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio pridėto laiko sekundėms. Po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Silvanas Widmeris.

Tačiau, „Bayern“ antroje rungtynių pusėje pridėjo dar tris įvarčius į kuriuos „Mainz“ atsakė vienu tiksliu bandymu.

Miuncheno ekipos gretose įvarčius atitinkamai 58, 79 ir 86 minutėmis pelnė Leonas Goretzka, Mathysas Telas ir Ericas Maximas Choupo-Motingas. Tuo tarpu, „Mainz“ gretose 82 minutę tikslus buvo Marcusas Ingvartsenas.

Po šių rungtynių „Bayern“ bent kuriam laikui stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, dviem taškais lenkdami vienu susitikimu mažiau sužaidusius „Union“ futbolininkus.